Sayfa 3/216 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1728 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SANFM - Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    Sünger boptan ses yok arz için.
    28-29 subat talep toplama

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    Fizan
    Gönderi
    1,867

Esas

***SANFM***ISTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI( Paylarin Birincil Piyasada Halka Arzi - GIP )
    Borsamiz Yönetim Kurulu'nun 23.02.2012 tarihli karari uyarinca, Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.S.'nin (Sirket) sermayesinin, mevcut ortaklarin rüçhan haklarinin tamamen kisitlanarak, 6.550.000 TL'den 11.300.000 TL'ye çikartilmasi ile ihraç edilecek 4.750.00 TL nominal degerli paylar 1 TL nominal degere tekabül eden beher pay için 2,50 TL sabit fiyatla talep toplama yöntemiyle Eti Yatirim A.S. araciligi ile 28-29 Subat 2012 tarihlerinde iki is günü süre ile "SANFM.BY" koduyla Borsamiz Birincil Piyasa'da satisa sunulacaktir.

Birincil piyasa satis süresinin sona ermesi veya satisin tamamlanmasini takiben, satisi gerçeklesen paylarin GIP Listesi'ne kabulü yapilarak Borsamiz Gelisen Isletmeler Piyasasi'nda islem sirasi açilacaktir.

Borsa birincil piyasada halka arzi yapilacak söz konusu paylarin 2011 yili karindan temettü alma hakki bulunmamakta olup ilk kez 2012 yili karindan temettü alabileceklerdir.

Sirket'in islem sirasina gönderilecek emirlerde maksimum lot miktari 5.000 adet olarak uygulanacaktir.
    Tablo Basligi

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    Fizan
    Gönderi
    1,867

Esas

Şu izahname midir nedir ondan anlayan arkadaşlar bi incelese şirket nasıl gözüküyor.Ben kapa baktım 5-6 tane izahname göndermişler .Bir tek gözüme bir sürü davası var o çarptı.

Esas

bilen bi arkadas yardimci olsun, bu talep toplamaya nasil katilabiliriz, ben is bankasini aradim biz aracilik etmiyoruz bizden katilamazsiniz falan dediler boyle birsey mumkun mu, ya da katilmanin yolu nedir?

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

eti yatırımın yayınladığı piyasa danışmanı raporuna göre adamlar şimdiden zarar yazmışlar ve ancak önündeki dönemlerde tahmini kar edecez diyorlar... yoksa ben yanlışmı anlıyorum...

Esas

kar etseler ne olacak zarar etseler ne olacak kim bakıyorki bu verilere öyle düşünülcekse istikamet İMKB 30 sanfm tarzı hisseler adamı vezirde eder REZİLDE tahminim 1,şık

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    Fizan
    Gönderi
    1,867

Esas

ETM den başka yerden katılamıyoruz herhalde ilk defa bir halka arza niyetlenmiştik alamayacakmıyz.

Esas

zararda olan şirket arz edilir mi yaa uyan küçük yatırımcı spek faaliyetiyle gideceğine inanıyorsan al vede paranız değersizse, IMKB gelen şirketlerin en azından son 3 yılını karlılıkla tamamlamış olması şartı istenmeli bu ne yaa biizm bakkalıda arz edeceğiz yakında varsın bakkal satış yapmasın arzdan zaten bir market dolduracak kadar para geliyor...
    Hepi topu 1 milyon lira arz maliyeti oh ne ala 2,5 liradan arz et cebe koy 5 milyon lirayı ederi derseniz yanıt yok, spekte sağlam olursa yarın 5 liradan milletin eline verirler sonrada ağlar herkes arada %50 ihtimale oynayıp kazananlarda olacaktır elbettee

Kimse ağlamasın sonrasında yok yandım bittim diye GIP piyasası nedir açın okuyun sonrasında girin ...

Sayfa 3/216 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •