Sayfa 1/216 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1728 madde; 1 - 8 arası.

Konu: SANFM - Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas SANFM - Sanifoam Sünger Sanayi ve Ticaret A.Ş.

SPK haftalık bültenine göre, Şirketin mevcut sermayesini temsil eden 6.55 milyon TL ile artırılacak sermayeyi temsil eden 4.75 milyon TL nominal değerli paylarının tamamı Kurul kaydına alındı.

Şirketin halka arz edilecek hisse senetlerinin İMKB Gelişen İşletmeler Piyasasında işlem görmesi planlanıyor.

Hisse fiyatı 2.50 TL olarak belirlendi.

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

hayırlı olsun diyecem ama desem mi demesem mi kararsızım.. milletin kanını emen o kadar şirket varken bu ne yapar acaba izleyip göreceğiz...

Esas

hayırlı olsun sirketin sayfasına şöyle bir baktım 200 çalışına varmış büyüme odaklı bir şirket diye düşünüyorum tabi sığ olması her türlü spekülatif hareketleri mümkün kılıyor bu sefer katılacağım halka arza

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    Fizan
    Gönderi
    1,867

Esas

sünger derken skoç brayt gibi bişey mi acaba

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    Fizan
    Gönderi
    1,867

Esas

Şaka bir yana şirketin sitesine bende şöyle bir baktım, iğneden ipliğe süngerimsi epey bişey üretiyor.Bence geleceğin sektörü iklimlendirme ve yalıtım.Berkosan halka arz edildiğinde katılmayı düşünmüştüm ama korkmuştum.Sünger bopta direk olmasada ses ve ısı yalıtımının içinde gözüküyor.Piyasa değeri yüksek olmazsa bu sefer korkularımı yenebilirim.

Esas

bende bakdım sitesine gayet iyi güzel işler yapıyorlar büyüme odaklı pyasadaki bi çok temizlik ürününüde bunlar satıyor hayırlısıyla açılsında bakalım

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Anket Diyarı :)
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

Peki ne zaman arz ediliyor?Belli mi?

Duhul
    Apr 2011
    İkamet
    Fizan
    Gönderi
    1,867

Esas

http://arama.hurriyet.com.tr/arsivnews.aspx?id=11873622 patronumuz sermayenin % 94,74 üne sahip.

Sayfa 1/216 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •