Sayfa 44/44 İlkİlk ... 34424344
Arama sonucu : 349 madde; 345 - 349 arası.

Konu: Milli Takımımızdan Haberler

Esas

Ersun Yanal'a tanınmayan müsemaha kabul edilmeli ki Fatih Terim'e fazlası ile tanındı...

Ersun Yanal'ın bir tek hatası (bence de büyük hata Trabzon'daki Gürcistan maçı idi)

Pekala ya Fatih;

- Yunanistan'daki maçta kaleci hataları mı gözlerimizi kapattı,

- Norveç maçında ki maçta kaleci hataları mı gözlerimizi kapattı,

- Yoksa Macaristan maçında ki yanlış hakem hatası mı gözlerimizi kapattı,

Hadi ben küçük yatırımcıyım ya sizler;

Geleceği görmek için illa başınıza gelmesi gerekli idi, "GÖRÜNEN KÖY KLAVUZ İSTEMEZ"

Biz ise "KLAVUZUMUZUN KARGA OLMASI KONUSUNDA ISRAR ETTİK"

Esas

fatih terim hatalı

hepimiz hemfikiriz

peki hırsızın hiçmi suçu yok ?

Esas

Benim anlatmak istediğim de bu zaten hırsız, Fatih Terim

Bizim vergilerimizden fazlası ile aldığı para kadar hırsını kişisel hislerine emanet etmiş bir adam teknik direktör olamaz. Olsa olsa hırsız olur.

Sizce deplasmanda 4-1 yendiğimiz takım ile kendi evimizde yenildiğimiz Yunanistan arasındaki fark teknik direktör farkı değil mi yoksa ???

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,426

Esas

Alıntı Originally Posted by abidin Yazıyı Oku
    . . . Bizim vergilerimizden fazlası ile aldığı para kadar hırsını kişisel hislerine emanet etmiş bir adam teknik direktör olamaz. Olsa olsa hırsız olur....
    * Sn. Abidin için söylemiyorum kesinlikle sadece görünce aklıma geldi, hep ağızlardadır bu laf, sıkışınca "benim verdiğim vergilerle..." diye başlar. Herkes vergisini veriyorsa bizim ülkemiz niye bu hallerde acaba...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    ev:Istanbul/suadiye iş: marmaraereğlisi
    Gönderi
    2,405

Esas

Eğer "Milli" takımla ilgili konuda, yani birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerde, en rahat birlik ve beraberlik ortamının oluşturulabileceği bir konuda FB-GS tartışmasına girişilebiliyor, karşılıklı hakaretler havada uçuyorsa, bu konu buraya fazla demektir...

Konu kapatılmıştır...

Sayfa 44/44 İlkİlk ... 34424344

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •