Sayfa 3/16 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 121 madde; 17 - 24 arası.

Konu: 2006 DÜnya Kupasi

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    ANKARA-ORDU
    Gönderi
    1,697

Esas

uydudaki çıkmıyor bende.Kabloluda da varmış orada çıkıyor...

Esas

biz yokuz ama fildişi sahilleri,gana,trinidad tobago,angola,togo,tunus,suudi arabia gibi enteresan ülkeler var....

togo denen ülke bile katılıyor kupaya...
    bizim yalova ili kadar minnacık ülke afrikanın en geri kalmış ülkelerinden biri.
    biz ise 75 milyonluk dev ülke...
    ayıp yaniii.
    futbolun artık ülkemizde spor anlamında bir değer taşımadığını düşünüyorum.

ayrıca neden bu kupada olmadığımızın da yeterince tartışılmadığını....

fb başkanı kim olacak konusu kadar bile tartışılmadı bu konu....

artık Türk futbolu 3 büyükler tekelinden ve bunların yapacağı yabancı transferler muhabbetinden kurtarılmalı ve TÜRK SPORCU yetiştirilmeli...

futbolu sevmeyenler için bile bu kupaya katılabilmek tanıtım için çok büyük anlam ifade ediyor...

belki şimdi bazılarınız haritayı açıp togo nerdeymiş araştıracak mesela

Esas

Alıntı Originally Posted by bourbon
    brezılyayı tutardım hep
    ama bu bovespa takıbı bıkkınlık yarattıgı ıcın bu sene onları tutmuyorum.
    Arjantıne ya da ıtalya ıspanya gıbı akdenız ulkelerı kazanırsa mutlu olurum..
    Su Almanyada bız nıye yokuz.Dusununce cıldırmamak elde degıl...
    togo sanayi endeksi alir pehh

Duhul
    Dec 2005
    İkamet
    MANİSA/ANKARA
    Gönderi
    2,493

Esas

arkadaşlar kanal 1 bende çekiyor tüm arkadaşlar dünya kupası macında evimde ağırlayabilirim yanlız bu kadar büyük bir aile olan hisse.neti evimin alması mümkün değil....

gelecek kişiler kura ile belirlenecek olup gelmeyenin yerine başka birinin gelmesi söz konusu olamaz..

not : maçlar ücretsiz olap gelirken yanınızda kabuklu yemiş getirmeyin cola mısır serbest

Esas

ekvatorun rahat yenilecegini soyleyen kanal 1 de yorumlayan arkadas da iyi bir moramıstır. acıkcası ben ekvatoru süprizini bekliyordum ama bu kadar etkisiz polonya beklemiyordum.

Esas evlere senlik

Grubunda ilk maçını 13 Haziran Salı günü Güney Kore ile oynayacak olan Togo'da teknik direktör Otto Pfister, federasyon ile belli konularda ayrılığa düştü ve istifa ederek takımın başından ayrıldı.

68 yaşındaki teknik direktörün Perşembe günü yapılan antrenmanda oldukça moralsiz olduğu gözlenirken, Cuma günü yapılması gereken antrenman iptal edilmişti.

Öte yandan Togo Milli Takımı Basın Sözcüsü Messan Attolou, teknik direktörlüğe bir maçlığına Pfister’in yardımcısı Kodjovi Mawuena’nın getirildiğini açıkladı.

Attolou, ''Mawuena yeni teknik direktörümüz. O bu sabah takımı çalıştırarak zaten yeni görevine başlamış oldu. İlk maçtan sonra gelişmeleri değerlendireceğiz'' dedi.

Esas

DAUM'UN FAVORİSİ İTALYA
    Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Dünya Kupası'nda İtalya'yı şampiyonlukta önde gördüğünü söyledi.

Alman spor dergisi ''Kicker''e açıklamalarda bulunan Daum, şampiyonlukta favorisinin kim olduğu şeklindeki bir soruyu ''Şampiyonlukta İtalya'yı önde görüyorum. İngiltere'yi de aynı şekilde. Bunun yanı sıra Brezilya, Arjantin ve Almanya da favorilerim arasında'' dedi.

Daum, Almanya'nın iyi bir başlangıç yaptığını belirterek, ''Başlangıç maçındaki baskıyı iyi atlattılar. Güzel golleri ve atakları, defansta yaşanan sorunlardan daha önemli buluyorum. Ayrıca defans sadece savunma oyuncularını kapsamaz'' diye konuştu.

Almanya'nın her zaman takım kaptanı Michael Ballack'a ihtiyacı olduğunu ifade eden Daum, ''Ballack da bilmelidir ki, takımda örnek bir rolü var'' dedi. Almanya'nın futboldaki güveninin, geçmişteki başarılarına dayandığını kaydeden Daum, ''Ancak günümüzde Türkiye'de İngiliz, İspanya ve İtalya ligi daha fazla ilgi görüyor'' şeklinde görüş belirtti.

Daum ayrıca, Dünya Kupası'nda Portekiz ve Çek Cumhuriyeti'nin de sürpriz yapabilecek takımlar arasında bulunduklarını söyledi.

Esas

Alıntı Originally Posted by M@RCO1972
    arkadaşlar kanal 1 bende çekiyor tüm arkadaşlar dünya kupası macında evimde ağırlayabilirim yanlız bu kadar büyük bir aile olan hisse.neti evimin alması mümkün değil....

gelecek kişiler kura ile belirlenecek olup gelmeyenin yerine başka birinin gelmesi söz konusu olamaz..

not : maçlar ücretsiz olap gelirken yanınızda kabuklu yemiş getirmeyin cola mısır serbest
    Ev e buyur ediyorsun ev nerede Başkent temi? Manisa damı ? Yazmıyorsun .
    Öbür tarafta en büyük Baba bizim Baba diyorsun .Onun da kim olduğunu yazmıyorsun.Aselsan dakimi ? Hangisi.? Şaşırdık kaldık valla...

Sayfa 3/16 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •