Sayfa 2/34 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 272 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Kocaelispor

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Fezada
    Gönderi
    1,648

Esas

Toprağım naber nasılsın?

Esas

Saol yi olmaya çalışıyoruz topraklarımızdan uzak yahu tek kocaelili benim herhalde diye düşünmeye başlamıştım kimse cevap atmayınca sen nasılsın hemşo.)

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Fezada
    Gönderi
    1,648

Esas

Yettim gari hemşo bende buralardayım artık.. ümitsiz olduğum gebzespor bile 2. lige çıktı kocaelispora 2. lig yakışmıyor..

Esas

çıkacaz ınsallah bu sene sıra bızde 41ncı yılda 1ncı lıge gebzenın golcugun karamurselın kandıranın destekleriyle...

Duhul
    May 2006
    İkamet
    Sanal Alem
    Gönderi
    1,389
    Blog Yazıları
    2

Esas

Bi Gebze li de ben :d Klu klu zem zem onu bunu bilmem Kocaeli Kocaeli....

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    D.Dere meine traumgarten
    Gönderi
    568

Esas

Umutlar ve Gözler Pepe’de
    Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun, “Kocaelispor’a tek kuruş yardım yok” kararıyla zor duruma düşen yönetim kurulu umudunu Bakan Osman Pepe’ye bağladı. Pepe’nin yarın Karaosmanoğlu ile bir araya geleceği ve kararından döndürmeye çalışacağı öğrenildi. Kocaelispor yönetimi Pepe’nin devreye girmesiyle sorunun çözüleceğine, en kısa sürede ihtiyaç olan kaynağın aktarılacağını inanıyor.

BÜYÜK GÜN YARIN
    Yeni sezonun startına az bir süre kala Kocaelispor’da para krizi yaşanıyor. Eski borç ödemeleri için Büyükşehir Belediyesine güvenen yönetim kurulu Başkan Karaosmanoğlu’nun, “Yardım yapmayacağım” açıklaması üzerine şoka uğradı. Lisansların çıkartılıp lige katılmak için 2.5 milyon YTL’ye ihtiyacı olan yönetim kurulu umudunu Bakan Osman Pepe’ye bağlamış durumda. Kocaelispor Başkanı Gürkan telefonla görüştüğü, Pepe’den “Cuma günü İzmit’te olacağım, beni bekleyin” yanıtı almıştı. Bakan Pepe’nin yarın Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu ile bir araya gelip, konuyu detaylı bir şekilde görüşeceği, kararından döndürmeye çalışacağı belirtildi.

YÖNETİM UMUTLU
    Kocaelispor Başkanı Serhan Gürkan, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe’nin geçmişte kulübe çok önemli katkılar sağladığını belirterek, “Tek güvencemiz, umudumuz Sayın Osman Pepe. Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu’nu almış olduğu yanlış kararından döndürecektir” dedi. Başkan Serhan Gürkan, eski borçları belediyenin desteği olmadan ödemelerinin söz konusu olmadığını yineledi, “Yönetim kurulu olarak bugüne kadar gücümüz oranında elimizi cebimize attık, 1 milyon YTL’ye yakın harcama yaptık. Bundan sonra da üzerimize düşeni yapacağız. Bizim talebemiz, beklentimiz sadece eski borçlarla ilgilidir, gerisini biz hallediyoruz ”dedi.

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    D.Dere meine traumgarten
    Gönderi
    568

Esas

Kocaelispor'un 2007-2008 Sezonu Açılış Programı
    Tarih: 28 Temmuz 2007
    17.30 Yönetim Kurulu üyelerinin Vilayet önünde toplanması
    17.40 Vilayet önündeki Anıt’a çelenk konularak saygı duruşunda bulunulması
    17.45 Vilayet önünden stadyuma hareket edilmesi
    18.00 Stadyuma varış
    18.15 Eğlence şöleninin başlaması
    18.30 Sanatçının sahne alması (İbrahim Tatlıses)
    20.30 Teknik kadro ve futbolcuların tanıtımı
    • Yönetim Kurulu üyelerinin sahaya davet edilmesi
    • Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması
    • Yönetim Kurulu Başkanı Serhan Gürkan’ın konuşması
    • Kurban kesimi
    21.30 Kocaelispor-Denizlispor özel müsabakası
    22.15 Havai fişek gösterisi
    23.15 Kapanış

Esas

yeşilini siyahını seviyoruz...

Sayfa 2/34 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları