Sayfa 1/9 123 ... SonSon
Arama sonucu : 70 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Günün İncisi

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas Günün İncisi

Ermeni soykırımının inkârını cezalandırmayı öngören yasanın iptali, tekrarlıyoruz, “Türkiye’nin zaferi” değildir.

Bu demokrasimizin önündeki en acil sorunlardan biri olan fikir özgürlüğü adına bir zaferdir.

(Semih İdiz)

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

"Başbakanımız için her gün dua ediyoruz"

(Fener Rum Patriği Bartholomeos)

Ne isteyecek acaba?

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Rize'de "kapatıyoruz" ismiyle açılan mobilya mağazasında büyük kuyruk oldu..

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Demirören'den şartlı hibe!

Beşiktaş’ta Yıldırım Demirören, 26 Şubat’taki mali kongrede alacaklarını şartlı olarak hibe ettiğini açıkladı ama 3 gün önce 103 milyon TL’ye karşılık kulüpten senet aldığı ortaya çıktı..

http://www.htspor.com/futbol/haber/7...en-sartli-hibe

Duhul
    Jul 2006
    İkamet
    İzmir/Türkiye
    Gönderi
    18,646
    Blog Yazıları
    199

Esas

Cumhurbaşkanı Gül hayatını anlatıyor:

''Kayseri esasen bir sanayi ve ticaret merkezidir. Orada insanlar bu şekilde yetişirler. Oralarda bir adet vardır. Aileler çocukları büyüyünce onları sınava tabi tutarlar. Ticaretle ilgili olanlar mesleklere yönlendirilir, olmayanlar okula gönderilirdi. Hatırlıyorum, dedemin bir iş yeri vardı. Bir yaz tatilinde babam beni oraya gönderdi. Gazoz satacaktım, ancak anlaşılan pek başarılı olamadım ki beni tekrar okula gönderdiler. "

http://www.zaman.com.tr/haber.do?hab...yesini-anlatti

Anlaşılan, gazoz satmayı başaramayanlar devlet yönetiminde..

Erdoğan zaman zaman muhalefete "bunlara iki koyun ver güdemezler" diye sataşır..

Gül'ün bu hikayesini duyunca aklından neler geçirdi acaba?

Esas

Bazen "Su" olmak lazım , Sessiz sakin.! Bazen "Sel" olmak lazım , öfkeli ve hırçın.! Bazen "Mum" alevi olmak lazım , sabırla tükenmeyi bekleyen..!
    Bazense "volkan" olmak lazım , önüne gelen herşeyi hızla tüketen.!
    Kimine Su olacaksın kimine Sel! Kimine Mum olacaksın kimine Volkan.!
    Ama kimseye asla "Kul" olmayacaksın...!!!

Esas

Yalana dönerse doğru bildiğin, Sırtından vurursa dostum dediğin... Terk edip giderse candan sevdiğin... Üzülme dünyanın kanunudur de! Aynaya bakınca saçında aklar, Gözünde her damla bin a'nı saklar.. Arkandan konuşur bütün dudaklar. Üzülme ...dünyanın düzenidir de... Alnında karışık nice çizgiler, Hüzünlüdür sende bütün ezgiler..! Tükenmişse sana olan sevgiler, Üzülme feleğin hilesidir de... Birinin yanında görürsen onu, Hayata kahr edip bükme boynunu, Hüzünlü bitsede aşkının sonu..! Üzülme kaderin çelmesidir de...!!!

Esas

Ayağı kayan bir çocuk kadar şaşkınım, bilemedim düz yolda yürümenin imlâsını...
    Kanayan dizlerime bakıp da ağlamayı öğrenemediğim gibi...!!!

Sayfa 1/9 123 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •