Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 40 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BJK-FB-GS Forumlarına nasıl katılınır ?

Esas

Merhaba

İtiraz ediyorum hakim bey.hay allah o Petroçelli idi değilmi ?

Eskişehirspor taraftar grubu açmanızı istiyor ve bekliyorum.

Ne o yani bu takımlardan başka takım yokmu Türkiyede?

Saygılarımla

Saygılarımla

2. Esas

sn petal,
    bilgilendirmeniz icin tesekkurler. post sayimdan da anlasilacagi gibi forumdaki katilimim cok fazla degil, yazim da aslinda bir elestiriden cok hakli bir talep niteligindeydi. gonderdiginiz linke baktim evet haklisiniz ama gordugum kadariyla grup formatinda hala 3 Istanbul takiminin secenegi var. neyse, bu forumun esas amaci borsa ve ekonomi uzerine olduguna gore cok da fazla israrci olmamin bir anlami yok herhalde. biz eksik oldugunu dusundugumuz noktayi belirtelim de kendi ustumuze dusen gorevi yerine getirmis olalim.
    saygilar...

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas

Eksiklik yok efendim. Bu üç takımın taraftarı kendi aralarında konuşmayı beceremiyor, bu yüzden onların kendi aralarındaki konuşmalarını ve yazışmalarını kısıtlıyoruz. Ama biz Trabzonsporlular da fanatiklikte az değiliz en az onlar kadar hır çıkartabiliriz derseniz sizin forumu da kısıtlarız.

Esas

bence her takım için group olsun ama belirli bir sayıyı aşamayan grouplar aktif hale gelmesin.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas

Gerek yok greenleaf. Esas şu an 3 büyüklerin başkanları ve yöneticileri foruma gelse kesinlikle onların demeçlerini halka açık alanlarda yayınlamamak gerekir. Çocuk gibi ve sorumsuzca konuşup kitleleri ateşe veriyorlar.

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,263

Esas

Bence Bütün takımlar aynı forumda yazsın... Eşitlik falan yani... Galatasaraylılar kendileri hakkında FENERLİLERİN neler düşündüklerini bilmek isteyebilirler mesela... Bilseler iyi olmaz mı? İyi dileklerimizi bildirsek onlara... Tabi küfürlü yazanları cezalandrırsınız... Ben bu forumdaki bütün fenelrilerin kendilerine yakışır biçimde yazacaklarından eminim...

Herkes seviyeli olursa bir problem olacağını sanmıyorum...

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas

Olur paşam, sen yaz biz öyle yaparız.

Aşağıdaki mesajını kuralları okumadan ve forumdaki uyarıyı okumadan yazdığını düşünüp yaptırıma gerek görmemiştim ama bana 3-4 mesaj yolladıktan ve durumu tamamen anladıktan sonra bu tarz üstelik alaycı bir tarzda yazmaya devam etmenin tek bir amacı var. Ben de gereğini yerine getiriyorum. Siz 1 ay dinlenin kurallara uyacaksanız geri gelin.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by taraftar
    yazında çok güzel ve çok önemli konuları ele almışsın ...

belki bir gün bu dediklerin olur, ev sahibi ve misafir takım taraftarları yan yana maç izleriz ...

oynanan futbolu hep beraber alkışlarız ...

inşaallah ...

keske ama bana cok zor gibi geliyor,bizdeki düsmanlik ve fanatiklik gercekten cok tehlikeli boyutlarda

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •