Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
Arama sonucu : 40 madde; 33 - 40 arası.

Konu: BJK-FB-GS Forumlarına nasıl katılınır ?

1. Esas

ellerınıze saglık ıyı fıkır

Esas

fb gs ts bjk = türkiye =kaos=kavga=terör=ACI

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    4,141
    Blog Yazıları
    2

Esas

KontrolPaneli/ HEsabım/Klüp-grup İzinleri/ takımını seç...

Ben böyle yaptım...

Esas

ben bir BJKlı olarak BEŞİKTAŞımıza 2. yarıda başarılar diliyorum.

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

bundan haberi olmayanlar için öne alayım

Esas

Fenerbahçe ile ilgili daha da yazmam diye düşünüyordum ama olmuyor maalesef.. içim içimi yiyor..

Van Persi Pereiranın oldugu kısmı fotoğraftan siler bunu medyaya yayar,
    Ertesi gün klübün sitesinde idman fotoğraflarında Pereiraya yer verilmez,
    Nedir bu rezalet anlayamıyorum.

Bu adam beğenirsin ya da beğenmezsin, senin antrenörün olduğu müddetçe kendine olan saygından ötürü en azından adama hakettiği saygıyı göstermelisin, göstermeyenlere de bunun cezasını verebilmelisin.
    Ve bunu yapan vatandaşta, idmana çıkmayan, en kritik maçta takımda yer almayan biri.

Anlayamıyorum bu yaşananlar neyin paniğidir. Bırakın adam Grasshophers maçında çıksın sahaya, tribünler zaten adamın aleyhinde ise, adam gider sonunda, Emenike benzer durumda gitmedimi..

Gerçekten de tüm değerlerin ayaklar altına alındığı günlerden geçiyoruz.

Ben Fenerbahçeyi kupaları için sevmedim ve bu yapılanları da kabul etmiyorum.

Esas

Dün Advocaat'ın konuşmalarını dinledim, Stoch'a arada vurgu yaptı, 4-3-3 oynayacağım dedi, hücum futbolu oynatıyormuş, tamam dedim 2. Zico dönemi başlıyor.

hakkımızda hayırlısı olsun, bu mantıkla bu takım şampiyon olur inşallah (RVP destek verirse bu kadro ile olur), UEFA'da da sorun olmaz gidebildiğimiz yere kadar gideriz, ama sonraki yıllarda CL'de 2. tur veya çeyrek final ötesi olmaz.

bakınız mahalle takımı Monaco Villareali deplasmanda 2-1 yendi, bizim 2-1 yendiğimiz, bir golümüzün verilmediği, yediğimiz golün %100 şans golü olduğu, Fernandao yerine topa vurma kabiliyeti olan bir hızlı bir adamın en az 2 gol daha atabileceği bir maçtı bizimkisi.

şimdi bunları niye yazıyorum, ben Advocaat döneminden keyif alacağımı düşünüyorum bir sporsever olarak, ama yine Fenerbahçenin geleceğinden yedik bu değişim ile. Nasıl geçmiş 19 yılda yendi ise, yine aynısı oldu.

umarım bu geçiş dönemi sonrası direksiyonu Aykut Hocaya önceden anlaşarak verirler ve daha büyük hedefler için umutlarımız yeniden yeşerir.

Ve en önemlisi, büyük ve kurumsal klüplerde, Futbolcu futbolculuk, Teknik Direktör TD'lik ve Yöneticilerde yöneticilik yaparlar. Böyle klüplerde RVP'nin davranışlarına izin verilmez, kadro kurulurken kombine satacağım diye oyuncu alınarak kadro kurulmaz, Gsray istiyor kaptırmayayım diye Fernandao vb., Beşiktaş istiyor kaptırmayayım diye Diego vb. oyuncularla kadro kurulmaz. Kurulan kadrolar ismi gündeme yeni gelmiş Hocalara son saniye teslim edilmez.

Şimdi kim kime ne anlatıyor, bunca yanlışın olduğu yerde, istikrar ve sabırda olmazsa, her 2 yılda bir antrenör harcanırsa, nasıl olacakta bir yerde kadro istikrarı ve oyun istikrarı tam örtüşür hale gelecek. bu mümkün mü.

En çokta şuna üzülüyorum, hiç inanmadım ama adımız şikeci klüp diye anıldı avrupada bir dönem, şimdi de mobingci klüp olarak anılacak belli yerlerde bu dava süresince. Şu klübün 100 milyonlarca Eurosu aptal aptal oyunculara sırf şov yapacam diye harcandı, şimdi 4 milyon Euro için böyle bir dönem yaşanacak. Yöneticilik bu değildir..................

Esas

evet dün akşam keyifle ( ne kadar mümkünse memlekette) Manchester zaferimizi seyrettim, dediğim gibi çıtayı bir tık düşürdük ama seyir zevkini arttırdık.

umarım yönetim gelecek dönemler konusunda Advocaat sonrası Aykut Hoca isminde ısrarcı olur ve Şampiyonlar Ligi seviyesinde de benzer şekilde mücadele edebiliriz.

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •