Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
Arama sonucu : 51 madde; 49 - 51 arası.

Konu: DünYAnıN eN bÜyüK fUtboLcuLaRı

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,687
    Blog Yazıları
    3

Esas

ben fenerbahçeliyim ama sergen yalçın sadece futbol oynasaydı ; dunyanın en buyuk futbolcusu olurdu

Duhul
    Mar 2009
    İkamet
    soğuk sular
    Gönderi
    2,116

Esas

Alıntı Originally Posted by carcharias Yazıyı Oku

belki tamam, "dünyanın en iyi futbolcuları" dediniz mi görecelidir. benim için bir numara :

Arjen Robben

Kişisel Bilgiler
    Tam adı: Arjen Robben
    Doğum tarihi: 23 Ocak 1984
    Doğum yeri: Bedum,, Hollanda
    Boyu: 1.81 m
    Kilosu: 75 kg
    Mevkii: Forvet
    Kulüp Bilgileri
    Bulunduğu kulüp: Real Madrid
    Numarası: 11

Profesyonel Kariyeri

Manchester City 15 maç (3 gol)

Groningen 46 (8)

PSV Eindhoven 56 (23)

Chelsea 74 (53)

Real Madrid 21 (4)

Milli Takım Kariyeri
    Hollanda 34 (10)

Sol ayağını mükemmel kullanan bu oyuncu Chelsea'ye geldikten hemen sonra ayağı kırıldığı için bir süre futboldan uzak kalmıştır.Yaklaşık değeri 30.000.000€ dur. Hollanda'da iki kez yılın oyuncusu seçilen Robben, Hollanda Milli Futbol Takımı'nın en önemli oyuncuları içinde yer almaktadır.

Real Madrid e 36 milyon Euro ile transfer olarak senenin en pahalı 2. futbolcusu olmuştur.

bana göre messi,ronaldo falan bunun kadar etmez. oynamıyor, şiir yazıyor. ah o ayağı kırılmayacaktı ayağının kırılmasıyla madride transferi eşdeğer talihsizliktir benim açımdan...olamadık ki bir dünya kulübü,alalım Beşiktaş'ımıza...

almanların bayern takımına geçti bir iki gün evvel. az evvel biten geçen yılın şampiyonu wolfsburg takımına karşı ikinci yarı oyuna girdi ki bu ilk maçıydı. iki gol attı. ah getiremediler şu adamı memlekete oynamıyor, şiir yazıyor!

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    FBC Başkent
    Gönderi
    7,352

Esas

Böyle güzel bir topiğe üç yıldan uzun süredir kimsenin yazmamış olması hakikaten ilginç.

Kendisi de dahil oynadığı dönemde herkes Pele'yi ön plana çıkarsa da Tostao izlediğim en yetenekli futbolcuların başında gelir.

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •