Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
Arama sonucu : 32 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Türkiye'de paranoyak siyasi korkular yaygın.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    ANKARA-ORDU
    Gönderi
    1,697

Esas

Alıntı Originally Posted by _zamazingo_
    Bizi engin tarih bilginiz ve görüş ufkunuzla biraz daha aydınlatabilir misiniz?
    Ne diyosun zamazingo Nikinden de belli gereksiz birisin galiba he... Gecenin bu saatinde beni sinirlendirme...Ceza meza dinlemem sonra.forumdan atılma pahasına bile olsa.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    ANKARA-ORDU
    Gönderi
    1,697

Esas

Sen o bizi arkadan vurmaya çalışan düşmanlarımızdan birisin galiba.

3. Esas

ilk önce terbiyeli ol, bu bir,

iki, sonra arkadan vurma meselesine gelelim bu düşünceye nerden vardınız?

üç, terbiyeli ol!

dört,bişey söylediğin zaman arkasında duracaksın. attığın sloganın altını dolduracaksın!

öle hamaset edebiyatına karnımız tok!

beş, nikim senin anlamayacağın kadar anlamlıdır,

altı, nikimle ilgili düşüncenden (düşünmek!!!) dolayı gerekli yaptırımı bekliyorum.

yedi, terbiyeli ol

sekiz, dokuz...

Esas

bir insanla kavga etmektense,sözlerine kızmaktansa,baktınız ki öyle oluyor..onu zihninizden soyutlayın.insanlıktan,varlık olmaktan çıkarın.bu bir insan için en ağır şeydir.ve ben bunu yaparım.varlık olarak görmem.

kırıcı-saldırgan tartışmayla olmaz.hiç hoş olmamış..

5. Esas

Peki sildiniz,

Yediğim hakaretler ne olacak?

2. Başka bir forum katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazılar da kabul edilmeyecektir. Her türlü hakaret, aşağılama ve tehdit hiç bir şekilde tolere edilmemektedir ve forumda barındırılmamaktadır.

6. Esas

Hem aşağılama,

Hem hakaret,

Hem Tehdit,

Duhul
    Mar 2006
    İkamet
    istanbulköyü
    Gönderi
    2,472

Esas

Alıntı Originally Posted by JoNaThAn
    japonlar bile aşağıladı bizirüşvet konusunda,bilirsiniz.bizde kızıyoruz.hayır efendim,hakettik biz onu.kızmaya hakkımız yok bizim.güvenilmez bir milletiz.toplumumuzdaki bireylerin kafası üç kağıtçılığa çalışıyor her fırsatta.ben güvenmiyorum şahsen.rüşvetsiz iş yürümüyor gümrüklerde.en ufaktan en büyüğe kadar 10ytlye bile tenezzül ediliyor..türk milletinde rüşvetçilik okadar yaygın birşeydir ki,osmanlı devletinde dahi türklere yönetimde yer verilmemiştir.neden bilmiyorum ama fırsatçı bir milletiz biz.

not: aşağılama falan değil sakın yanlış anlaşılmasın.gerçek saptırılırsa aşağılama olur.bu gerçeğin ta kendisi ama.ve hepimiz biliyoruz.bir sorunun çözümü onu kabul etmekten geçer.çözülecekse,çözülmeliyse önce kabul etmeliyiz.
    aynen katılıyorum size
    ilköğretim sistemine insana saygı sevgi dürüstlük gibi konuları genç beyinlere hararetle işlemek lazım belkide..

Esas

bu araştırmayı ilk bir radyoda dinlemiştim 4-5 gün evel...ilginç başka bir tespit daha vardı en güvendiğiniz kurum yada kurum çalışanı sorusba cevap ÖĞRETMEN lerdi....türkiyede yapılanlarda genelde asker çıkar ama Asker 3ncü sıraya gerilemiş....öğretmenlere neden bukadar güveniyoruzki çözemedim...

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •