Sayfa 2/487 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3892 madde; 9 - 16 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    May 2006
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
    Gönderi
    3,726

Esas

bu sefer fan çizgilerin de alabildiğim en dip noktadan aldım..hak verirsiniz ki çok ufak oynamalar dahi grafiği dalgalandırır...1-2 kademe çok farkettirmez kanaatindeyim...

Esas

Aslanbey verdiğin bilgiler için teşekkürler.İnşallah hep birlikte kazanırız, tabi speğin insafıyla...

Esas

[IMG][/IMG]
    Daha once dalga hareketlerıne gore onemli bır donem başlayabılır olasılıgını 1.23 gorup ordan mal basarak bozmuştur ve bozmasını da beklıyordum,herneyse bu son halı ile 1.02 denemi yapabılır ve destek bolgesını gorebılır(4. dalga yatayı) dıye dusunuyorum,1.09 onemli destek ti ama yapıyı bozdu ,sıkışık piyasasını rahatlattı ve C ınişi için onu acılan spek ,şimdi 1.02 de alım için bekledıgımı bılmenı isterım,hoş 1.02 o kadar da onemli degıl,zaman olarak ta duseltme bıtmek uzeredır.NE KADAR KASARSAN O KADAR BELLİ OLUR ELİNDEKİ KAGITLARIN RENGİ DIYORUM VE 6-7 İŞ GUNU OMUR BİÇİYORUM...BEKLEYELIM VE GORELIM...1.02 DESTEGINI DE Bİ TARAFA YAZALIM....

Esas

İns kazanırız bekliyoruz

Duhul
    Jan 2010
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    2,680

Esas

Günaydın,

Sayın luxat nerelerde kaçmış burdan

Esas

[IMG][/IMG]
    Uyanık tahtacımız,aylar boyunca guzel kapanış yapmamştır,burdan şu anlaşılıyor olurda ucundan gosterıp tokatladıgı yatırımcılar eger olurda sabreder ve olumlu kapanışları gorursek bılınızki degişim başlamış olabılır...
    Her neyse uyanık tahtacımız inşallah benı yanıltır dıyecegım ama zor ;planı endeksın de negatıf bır gununde 1.02-1.04 gosterıp stopları çalıstırmak veya burdan sat yıoksa 90 lara gıdecek dusuncesını vermek ve malları toplmaktır.ACIKÇASI 1.02 Yİ GOZLUYORUM,SON MERMIYI AZ DA OLSA SIKIP ORTALAM MALIYETIMI GUZEL HALE GETRIMEK ISTIYORUM...ZATEN ÇIKACAGINI SANMADIGIM İÇİN ONEMLİ DÜŞÜŞLERDE ALAMK GEREK DIYE DUSUNUYORUM,ELBETTE DOGACAKTIR GUNEŞ,ÇİÇEKLER YESERECEKTİR.....ÇUNKU MAYMUN 10 DOLAR OLDUGU MUDETÇE ALAN SATAN OLMAYACAKTIR AMA 5 DOLAR OLURSA ALAN OLUR VEYA RAGBET GORUNCE ARTIŞ OLUNCADA ALAN OLUR...AMA BU SEKILDE BEKLEMEK GEREK 1.02 DESTEK BEOLGESINE Bİ GELSIN ELBET ARTACAKTIR..AMA 1.02 GORSEK SEVINECEGIM...
    RSI da fıatı da çizdıgım uzere bır yapı ile ilerlete bılır,rsı 30 temas fıat 1.02 temas...

Duhul
    May 2006
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
    Gönderi
    3,726

Esas

Duhul
    May 2006
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
    Gönderi