Sayfa 2/591 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4723 madde; 9 - 16 arası.

Konu: AFMAS - Uluslararası Film Prodüksiyon A.Ş.

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    983

Esas

Afmas da yazanların köküne kibrit suyu sıktılar yazamaz olduk dünyadan kopmuş durumdayız mal mal bakıyoruz kendi adıma durum bu tavana çaksa bile biliyoruz ki hemen peşine basacak sevindiğine pişman edecek o yüzden bitkisel hayattayız buyur sen yaz biraz moral olur belki buzlarımız çözülür selamlar.

Esas

Forum Kurallarindan bir madde;

5. Başkalarının portföyünü etkilemeye yönelik olarak alım ve satım önerileri, veya senedin çok düşeceği - çok yükseleceğini söyleyerek senet alım satım kararlarına tesir edebilecek tarzda yazı yazilamaz.

Alttaki ucgene tiklayarak yonetimi bilgilendirebilirsiniz.

Esas

Alıntı Originally Posted by 5x5 Yazıyı Oku
    [/COLOR]

bu yazı ipek enerji için ipek enerji sayfasına 12 ocakta yazılmıştır anlamayan arkadaşlar var aramızda açıklayıcı bilgi olsun
    Sayın 5*5 bizlere kendinizi ispat etmenize gerek yok, buradaki arkadaşların birçoğu birbirini tanır, kimin ne olduğunu bilir, çoğu topikdaş ortalama 1-1.5 yıldan beri bu forumu her gün en azından okur...Bazen güleriz ağlanacak halimize, bazen de şakalaşırız.
    O nedenle alınmayın, heyecan yapmayın. Sizde geldi iseniz hoşgeldiniz diyelim. Ancak gönderileriniz belirli bir anlam bütünlüğü içermiyor maalesef. Buradaki onlarca gönderinizden-güçlükle- hisseye para girişi olduğunu düşündüğünüz için geldiğinizi anladım. -Belki onu bile yanlış anlamışımdır

İş eski gönderilere kalırsa, 2 ay geriden bu topiğin gönderilerine bakın bakalım "kediyi" bulabilecekmisiniz? Ancak o zaman buradakilerin çoğunun neden yükselişe inanmadığını ve yazmadığını anlarsınız. Buradaki herkes kediyi tanır. Bu da kulübe katılış bilmeceniz olsun bakalım

Tekrar hoşgeldiniz....

Esas

fazla söze ne hacet herkese iyi akşamlar benim imzamı okuyun önce sonra her yazdığımda bence vardırı daha ne olsun oturalım o zaman evde işte boş foruma bakalım görüş belirtiyoruz burada

Esas

Alıntı Originally Posted by tetra2 Yazıyı Oku
    Sayın 5*5 bizlere kendinizi ispat etmenize gerek yok, buradaki arkadaşların birçoğu birbirini tanır, kimin ne olduğunu bilir, çoğu topikdaş ortalama 1-1.5 yıldan beri bu forumu her gün en azından okur...Bazen güleriz ağlanacak halimize, bazen de şakalaşırız.
    O nedenle alınmayın, heyecan yapmayın. Sizde geldi iseniz hoşgeldiniz diyelim. Ancak gönderileriniz belirli bir anlam bütünlüğü içermiyor maalesef. Buradaki onlarca gönderinizden-güçlükle- hisseye para girişi olduğunu düşündüğünüz için geldiğinizi anladım. -Belki onu bile yanlış anlamışımdır

İş eski gönderilere kalırsa, 2 ay geriden bu topiğin gönderilerine bakın bakalım "kediyi" bulabilecekmisiniz? Ancak o zaman buradakilerin çoğunun neden yükselişe inanmadığını ve yazmadığını anlarsınız. Buradaki herkes kediyi tanır. Bu da kulübe katılış bilmeceniz olsun bakalım

Tekrar hoşgeldiniz....
    valla onun yani gelişimin bi çok sebebi var ama açıklamıyorum tabi bi gün sizde öğrenirseniz açıklamazsanız belki

kedide kim

neyse iyi akşamlar kusura bakmayın sinirlendirdi beni arkadaş

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    27,443

Esas

Hissenin temel veya teknik analizi yapılır, buraya başka şey yazmaya gerek yoktur.

Yönlendirici mesajlardan kaçınalım.
    Hisse xxxx fiyatları görecek mesajları yazmayalım. Fiyat vermek risklidir ve yönlendirmedir.

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,334

Esas

herkese selamlar,
    uğramak istedim. grafikler koymuştum gerek yok diye sildim.
    sizlerle paylaşmak istediği bir husus var: ben 1 yıllık grafiği incelediğimde düşüşlerde hacimin çok artmadığını görüyorum. sizler de bir incelerseniz çok memnun olurum.
    ayrıca burası, bana göre hissenetin en kaliteli topiklerinden biridir . öyle kalmasını istiyorum. arasıra gelip okumaktan zevk alıyorum.
    herkese saygılar sevgiler.
    Attached Images Attached Images
    Son düzenleme : acdc; 12-04-2012 saat: 18:47.

takoz34 Guest

Esas

İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR ben vobdayım para giriş çıkışlarını incelerken dikkatimi çekti yeni kağıt alman ortağı var geçen ay 2.5 milyon tl para girişi var 250 bintl satış var yani 2.50 den 2 ye gelirken mala girmişler[/QUOTE]

usta afmas 13.20 işlem görüyor ama----2.50 den 2 ye gelen hangi kagıt----

Sayfa 2/591 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •