Sayfa 1/591 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4723 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AFMAS - Uluslararası Film Prodüksiyon A.Ş.

Esas AFMAS - Uluslararası Film Prodüksiyon A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

hayırlı olsun diyeyim ve ilk sorumu sorayım
    citibank yabancı hisseye giriş yapıyor.. sizce bu ne kadar olumludur...
    bunlar para gelmeyecek yere giriş yapar mı???

Esas

Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    hayırlı olsun diyeyim ve ilk sorumu sorayım
    citibank yabancı hisseye giriş yapıyor.. sizce bu ne kadar olumludur...
    bunlar para gelmeyecek yere giriş yapar mı???

haberleri pala halleder hazırlar yayına verir ortak bulur anlaşma yapar vs vs çok takılmamak lazım bence ytd

hedefi belirleyip satıp çıkmak lazım 400 kağıt var bu piyasanın ne düşeni ne çıkanı biter
    Son düzenleme : 5x5; 11-04-2012 saat: 22:38.

Esas

yeni topiğimiz hayırlı olsun.umarım herkes kendi hedefinde kağıttan ayrılabilir.benim hedefim sizinkilerin yanında çok küçük.ben 16 gibi çıkmayı düşünüyorum.bu kağıt afm beyler fazla yüksek hedefler sakıncalı olabilir.bu kağıt 2 yıldır sadece satanlara para kazandırdı bizim gibi bekleyenlere değil malesef

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    983

Esas

Originally Posted by 5x5
    bilançolar bence neden önemsizdir

piyasada asimetrik bilgi vardır bazı oyuncular diğer oyunculardan önce bilgiye sahip olurlar çoğu zaman pozisyonlarınıda alırlar iyi bilançokda verir kötüde alabilirler değişir veya aynı yönde olabilir onun için hiç bir ekonomi haberi beni bağlamaz krizler piyasa dinamiğidir olmazsa olmazıdır kapitalizmin bana göre onun için habere bakma habersizde kalmadır haber benim için haberi dinleyerek küçük yatırımcıye verilmek istenen mesajı almak için vardır haber benim için bence bana göre ytd
    haberler algı oyunudur çoğu zaman pskolojik alt yapı hazırlamanın yöntemlerinden sadece biridir bence

Esas

Alıntı Originally Posted by 5x5 Yazıyı Oku
    Originally Posted by 5x5
    bilançolar bence neden önemsizdir

piyasada asimetrik bilgi vardır bazı oyuncular diğer oyunculardan önce bilgiye sahip olurlar çoğu zaman pozisyonlarınıda alırlar iyi bilançokda verir kötüde alabilirler değişir veya aynı yönde olabilir onun için hiç bir ekonomi haberi beni bağlamaz krizler piyasa dinamiğidir olmazsa olmazıdır kapitalizmin bana göre onun için habere bakma habersizde kalmadır haber benim için haberi dinleyerek küçük yatırımcıye verilmek istenen mesajı almak için vardır haber benim için bence bana göre ytd
    haberler algı oyunudur çoğu zaman pskolojik alt yapı hazırlamanın yöntemlerinden sadece biridir bence
    onun için haber hem değerli hemde bir o kadar değersizdir benim için ekonomik haberlere göz ucuyla bakarım çünkü kimsenin beni yönetmesine izin vermem bence ytd

8. Esas

AFM ULUSLARARASI FİLM PRODÜKSİYON TİCARET VE SANAYİ A.Ş. / AFMAS [] 12.04.2012 16:08:21

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Şirketimizin 12.04.2012 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında;

Şirketimizin, 26 Nisan 2012 tarihinde saat 15.00'da Dereboyu Cad. Ambarlıdere Yolu No:4 Kat:1 Ortaköy, Beşiktaş, İstanbul adresinde yapılması planlanan 2011 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısının ileri bir tarihe ertelenmesine;

Şirketimizin, 26 Nisan 2012 tarihinde saat 15:30'da Dereboyu Cad. Ambarlıdere Yolu No:4 Kat:1 Ortaköy, Beşiktaş, İstanbul adresinde yapılması planlanan A Grubu İmtiyazlı Pay Sahipleri 2011 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısının ileri bir tarihe ertelenmesine; oy birliği ile karar verilmiştir.

Yeni Genel Kurul tarihi belirlendiğinde kamuoyuna açıklanacaktır.

var bi şeyler ama ne???

Sayfa 1/591 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •