Sayfa 2/507 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4053 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SONME Sönmez Filament

Esas

valla bana da öyle geliyo ki şöyle 1 kaç tavan yapıcaz bi ara ama... ne ara

Esas

Bu arada 09.04.2012 de kap da çıkan özel durum açıklaması ile ilgili fikri olan varmı. Değerli ve kıymetli dostlar kısaca yorumlayabilirler mi bu işi. Nedir para çıkar mı buradan?

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
    Yönetim Kurulumuzun 09.04.2012 tarihli toplantısında Sermaye Piyasası Kurulu'nun Kurumsal Yönetim İlkeleri ile teminat, rehin ve ipoteklerle ilgili kararlarına uyum sağlamak amacıyle Ana Sözleşmemizin 8-9-12-14-17 ve 23. maddelelerinin ekte yer alan yeni halleri ile tadil edilmesine, Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum başlıklı 34.madde ve 3. maddeye (H) bendi'nin yine ekte yer alan Ana Sözleşmemize eklenmesi konusunda karar verilmiştir.

Toplantıda bu hususların Genel kurulda karara bağlanabimesi için Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan gerekli izinlerin alınması için başvuruda bulunulmasına karar verilmiştir.

Bu da tadil metni;
    http://www.kap.gov.tr/yay/Download/B...m/Ek/67101.pdf

Esas

Alıntı Originally Posted by kaya2011 Yazıyı Oku
    Bu arada 09.04.2012 de kap da çıkan özel durum açıklaması ile ilgili fikri olan varmı. Değerli ve kıymetli dostlar kısaca yorumlayabilirler mi bu işi. Nedir para çıkar mı buradan?

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
    Yönetim Kurulumuzun 09.04.2012 tarihli toplantısında Sermaye Piyasası Kurulu'nun Kurumsal Yönetim İlkeleri ile teminat, rehin ve ipoteklerle ilgili kararlarına uyum sağlamak amacıyle Ana Sözleşmemizin 8-9-12-14-17 ve 23. maddelelerinin ekte yer alan yeni halleri ile tadil edilmesine, Kurumsal Yönetim İlkelerine Uyum başlıklı 34.madde ve 3. maddeye (H) bendi'nin yine ekte yer alan Ana Sözleşmemize eklenmesi konusunda karar verilmiştir.

Toplantıda bu hususların Genel kurulda karara bağlanabimesi için Sermaye Piyasası Kurulu ve T.C Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'ndan gerekli izinlerin alınması için başvuruda bulunulmasına karar verilmiştir.

Bu da tadil metni;
    http://www.kap.gov.tr/yay/Download/B...m/Ek/67101.pdf
    bence bu haberden bi cacık olmaz ama kısa vadede verdiklerini alabilir.takasları incelemek lazım.
    anladığım kadarıyla gedik topluyor.bu sanırım iyiye işaret.toplama yarışına girerlerse bir anda 5 leri geçebilir.bakalım görelim.bu arada dün bir cesaret geldi biraz saçmaladım ama iyi oldu.4,16 dan bozdurdum dünün tavan yapan bir kağıdına yükselişe başlamadan girdim,yüzde 9 gibi cebe koydum,tavanla kapattı daha da gidecek ama olsun ben tenekemi tekrar 4,24 ten yerine koydum..bakalım hayırlısı..

Esas

hadi be hacı, yap bi güzellik

Esas

yeni başlık hayırlı olsun. garson bir bardak su alayım ...

Esas

iki gündür yarım saat bir nabız yokluyor daha sonra bırakıyor..

Esas

çapsızlar yolu şaşırdı.
    millet aya iblisler yaya

Esas

ALLAH SENİ KAHRETSİN HİSSE DİYE. ŞU endeks de senden adi kağıt var mı ya.

Sayfa 2/507 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •