Sayfa 2/175 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1394 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ARTI - Artı Yatırım Holding. A.Ş.

Esas

senet şu an için temiz spekülatif hareketler olmaz hemen. sadece bir kaç panik yaşayan yatırımcı yok pahasına verir senedi. ama ben kağıdı kendi çapımda toplamayı düşünüyorum. hedefim büyük bu kağıt için. sadece bilinçli yatırımcıların almasını temenni ediyorum. kağıdın sığ tahtası dolgunluğa eriştiği zaman buda 3 4 ay gibi bir zamana tekabül eder o zaman yavaş yavaş satacağım.

Esas

tavana gider ilk seans...

Esas

ilk seans tavana az kalmıştı fakat endeks 38 binin altına sarkınca birkaç panik satış geldi. dikkat ederseniz kağıdı aşağıya bırakmıyorlar. tahminimce patronlar bu iş için bir iki kişiyi görevlendirmişler. cuma günü işlem sırası metyo ile birlikte açılmıştı. metyoya göre farkı sadece artarken taşları yerine oturtarak artması ve yatırımcıların oluşan fiyatı kabullenmeleridir buda gösterirki düşme anında fazla bir sapma olmaz. ben şu an için al-sat yapmıyorum, sadece artarken seyretmek hoşuma gidiyor. sattıktan sonrada aşağıya kademe yazsam geleceği garanti değil. bugün son dakikalar 1.30 alış yazdım o kadar satışa rağmen gelmedi. yarın alırım artık. bu kağıdı alanlar arkalarına yaslansınlar ve artışın tadını çıkarsınlar.

Esas

hissenin takas bilgilerine baklarsanız ne kadar dengeli bir şekilde dağıldığını görürsünüz. buda senetten korkulmayacak anlamına geliyor. yarınki hareketler hissenin performansı açısından çok önemli. 1.40 üzeri kapatırsak çok iyi...

Esas

Alıntı Originally Posted by sesva
    hissenin takas bilgilerine baklarsanız ne kadar dengeli bir şekilde dağıldığını görürsünüz. buda senetten korkulmayacak anlamına geliyor. yarınki hareketler hissenin performansı açısından çok önemli. 1.40 üzeri kapatırsak çok iyi...
    hisseyi bir kişi de topluyor olabilir farklı aracı kurumlardan..tahta daha yeni emin olmamak lazım ama ben prim olarak güzel yerlere gidebileceğini düşünüyorum..sadece takas konusunda uyarmak istedim
    yatırım tavsiyesi değildir..olamaz..

Esas

sayın buzzy dediğinizde doğruluk payı olabilir. ama spekulatörlerin kağıdı toplaması pek olası gelmiyor bana zaten 3-4 trilyon lira yapar tüm senetleri buda onlar için ufak paradır. benim tahminim şirket piyasa değerini yükseltmek içinde kağıdı yukarı götürebilir. ama senedin yükselen ivmesi gayet güzel...

Esas

yatırım ortaklıklarında ciddi primler var ilk seans.

Esas

kağıda birkaç büyük alım geldi. korkutmaya başladı açıkçası beni; umarım ileride aktif olarak satmazlar...

Sayfa 2/175 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •