Sayfa 1/128 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1023 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MCTAS - MCT Danışmanlık A.Ş.

Esas MCTAS - MCT Danışmanlık A.Ş.

MCT Danışmanlık hisse başı 3.62 TL’den halka arz yapacak.

SPK bülteninde yer alan açıklamaya göre, şirketin nakit olarak artırılacak 771 bin TL nominal değerli sermayesini temsil edecek payların, ortakların rüçhan hakları kısıtlanarak halka arz edilmesi planlanıyor.

Halka arz sonrasında şirketin yeni sermayesi 5 milyon 141 bin TL olacak. Halka arzdan yaklaşık 2.8 milyon TL gelir elde edecek olan MCT Danışmanlık’ın hisseleri Gelişen İşletmeler Piyasası’nda işlem görecek.

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Anket Diyarı :)
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

Hayırlı olsun diyelim Piyasadaki hisse az olacağı için bir çok kurtun dikkatini çekebilir...

Esas

ççook pahalı degıl mı...362..genelde 2.5 ustu olanlar hep 2.5 lıralara kadar bır duzeltme yasadılar..kaç lot arz olacak hangı kurum arzı yapacak tarıh bellı mı..

Esas

Alper UTKU / MCT Müşavirlik Dan. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Yön. Krl. Bşk

“Hedef yeni pazarlar” MCT (Management Centre Türkiye) olarak bankacılık, telekomünikasyon, ilaç ve hızlı tüketim mamulleri sektörleri öncelikli olmak üzere özel sektör, kamu işletmeleri ve kamu kuruluşları ile bunların yöneticilerine, çalışanlarına yönetim danışmanlığı, eğitim hizmetleri ve fuar organizasyonu hizmetleri veriyoruz. 1992 yılında Merkezi Brüksel’de olan Middle East Management Centre’ın Türkiye irtibat bürosu olarak faaliyete başladık. 1998’da MCT Müşavirlik Danışmanlık ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak resmi kuruluşumuzu yaptık. Aynı zamanda Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki Middle East Management Centre (MEMC) ofislerinin merkez ofisi konumundayız. MCT olarak İMKB Gelişen İşletmeler Piyasasında halka açılmayı planlıyoruz. Şirketimizin 20 milyon TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde 4 milyon 370 bin TL olan çıkarılmış sermayesi, mevcut ortakların yeni pay alma hakları kısıtlanmak suretiyle ihraç edilecek. 771 bin TL nominal değerli payların Sermaye Piyasası Kurulu tarafından kayda alınmasını takiben de halka arz edilecek. Halka arz sonrası şirketimizin sermayesi 5 ilyon 141 bin TL’ye ulaşacak.Halka arzımıza Gedik Yatırım aracılık edecek. Arz gelirini büyümenin finansmanında ve planlanan yatırımların gerçekleştirilmesinde kullanmayı planlıyoruz. Doğu Avrupa ve Ortadoğu gibi gelişmekte olan uluslararası pazarlarda yeni ofis ve merkezler açmak suretiyle faaliyetlerimizi yaygınlaştırarak, yurtiçi ve yurtdışında potansiyel birleşme, satın alma ve stratejik ortaklıklar yapmayı planlıyoruz.

Esas

izahnameyi inceledim üstün körü sn. poma22

ortak satışı ve bedelli sermaye artışı konusunda bir güvence göremedim.

fiyatta Şahsım adına yüksek geldi.

Ben bu şirketin arzına katılmayacağım.

Belki güzel işler başarabilir fakat ben katılmayacağım.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Esas

Bencede 2 liranin ustu pahali fiyatlama bak hitit sanfym muhtemeldir buda ederi olan 2.2,40 lara gelmeden pozisyon almak sakincali gibi bende katilmayacagim yatirim tavsiyesi deguldir

Esas

Sunu anlayamadin paylarin 700 bin liralik kismina denk gelen diyo..ama arzdan 2.8 milyon beklenio.degerimiz 700 ama 3 liraya satariz demek mi bu..kac milyon hisse satcaklar yeni bir Jan emicimi gelioo

Sayfa 1/128 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •