Sayfa 128/128 İlkİlk ... 2878118126127128
Arama sonucu : 1023 madde; 1,017 - 1,023 arası.

Konu: MCTAS - MCT Danışmanlık A.Ş.

Esas

Esas

aylık alan ve satanlar

3. Esas

http://www.kadinhaberleri.com/magazi...k-h670773.html

Karsu, Levent Yüksel ve Yılmaz Erdoğan 22. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde buluşacak

3 Dev İsim İnsan Kaynakları Zirvesi Sahnesi'nde buluşuyor. Management Centre Türkiye (MCT)’nin düzenlediği İnsan Kaynakları Zirvesi, 15 – 16 Şubat 2017 tarihlerinde 22’nci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Yönetim ve İnsan Kaynakları alanındaki en güncel uygulamaların, sorunların ve fırsatların tartışılacağı zirvenin ana oturum konuşmacıları ve performansları arasında bu yıl Karsu, İşâ€™te Koro ile Levent Yüksel ve Yılmaz Erdoğan da yer alacak.

Management Centre Türkiye (MCT)’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği İnsan Kaynakları Zirvesi, bu yıl da birbirinden önemli konuşmacıların katılımıyla 15 – 16 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul Lutfi Kırdar’da gerçekleştirilecek. Bu yıl zirve "DNA – Decoding The New Age†– “Yönetim, Yeni Çağın Kodları ile Yeniden Yazılıyor†temasıyla gerçekleştirilecek. QNB Finansbank ve Kariyer.net’in Ana Sponsorluğunu üstlendiği zirvenin dikkat çeken konukları arasında bu yıl Karsu, İşâ€™te Koro ile Levent Yüksel ve Yılmaz Erdoğan da yer alıyor.

İnsan Kaynakları Zirvesi Sahnesine Sanat Dokunuşu

Dünyaca ünlü isimler katılacak

22.İnsan Kaynakları Zirvesi'nin Konferans Başkanlığını “Forty Over 40 2015†listesinde yer alan ve dünyada takip edilmesi gereken 40 kadın arasında gösterilen Management Centre Türkiye Genel Müdürü Didem Gürcüoğlu Tekay ile Management Centre Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Alper Utku üstlenecek.

Zirvenin dikkat çeken isimleri arasında, Dünya Ekonomik Forumu tarafından “Dünyayı Şekillendirenlerâ€den biri olarak belirlenen, Ekonomi ve Toplum için Kadınlar Forumu tarafından “Parlayan Bir Yetenek†olarak tanımlanan Stratejist ve Dijital Antropolog Rahaf Harfoush da bulunuyor. Yükselen teknoloji, inovasyon ve dijital kültür arasındaki geçişlere odaklanan bir strateji uzmanı olan Harfoush, deneyimlerini ve önerilerini katılımcılarla paylaşacak. Kurumsal liderlik ve değişim alanlarında lider uygulayıcılar ve öğretim üyeleriyle uzun yıllar çalışan The Right Conversation Araştırma Direktörü John Higgins de, kişilerin gerçek deneyimleri ve kendi karakterlerini kullanarak çalışmaları konusunda konuşacak.
    Zirvenin konuşmacıları arasında; çalışmaları New York Times gibi önemli yayınlarda yer alan, birçok işletmede üst düzey yöneticilik ve danışmanlık yapan Impact 7 Generation CEO’su Brian Chossek, çeşitli ulusal ve uluslararası organizasyonlar tarafından pek çok ödüle layık görülen, 27 ülkeden gelen destekle son olarak 2014’te Nobel Barış Ödülü’ne aday gösterilen Prof. Dr. Vamık D. Volkan, eş yazarlığını yaptığı “Bilmemek: Belirsizliği Fırsata Çevirme Sanatı†kitabı ile 2015’te İngiltere’de “Yılın Kitabı†ödülünü kazanan Liderlik Eğitmeni ve Danışman Diana Renner ve en beğenilen şirketlerin yaratıcı danışmanı Management Centre Türkiye CEO’su Tanyer Sönmezer gibi birbirinden önemli isimler yer alacak.

MCT Danışmanlık Hakkında:

MCT Danışmanlık, Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları alanlarında 1992 yılından bu yana hizmet veren bir yönetim danışmanlık şirketidir. 1995 yılından itibaren her yıl düzenlenen “İnsan Kaynakları†ve “Pazarlama Zirvesi†gibi etkinlikler ile binlerce profesyoneli bir araya getiren MCT Danışmanlık, Investors in People (IIP) ve Investor in Customers (IIC) gibi insan kaynakları alanında tüm dünyada kabul gören ödülleri almanın yanı sıra, 2012 yılında da The Work Style Magazine tarafından “Dünyanın En İyi Çalışma Kültürüne Sahip 10 Şirketi†arasında gösterilen ilk ve tek Türk şirketi olma başarısını göstermiştir. 2012 yılında Birleşik Krallık merkezli The Insights Group’un, 2013 yılında ise Amerika merkezli 140 ülkede faaliyet gösteren Society For Human Resource Management (SHRM)’ın Türkiye’deki tek resmi iş ortağı oldu. Hizmet verdiği alanlarda daima öncü rol oynayan MCT Danışmanlık, Mayıs 2012’de İMKB Gelişen Hizmetler Piyasası’nda ( Borsa İstanbul A.Ş.) halka açılarak Türkiye’nin halka açık ilk ve tek danışmanlık şirketi olma gururunu yaşamıştır.

Esas

Esas

son bir ayda alanlar

Esas

satanlar

7. Esas

hayırlı olsun...

Açıklamalar
    Ortaklığımızın yatırımı olan Avrupa Liderlik Üniversitesinin kuruluşu, 08.09.2015 tarihindeki açıklamamız üzere KKTC Cumhurbaşkanlığı Yüksek Öğretim Planlama Denetleme Akreditasyon ve Koordinasyon Kurulu tarafından onaylanmış ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda paylaşılmıştı. Üniversitemizin eğitim programları ve kampüs yatırımı da aynı şekilde KKTC Cumhurbaşkanlığı Yüksek Öğretim Planlama Denetleme Akreditasyon ve Koordinasyon Kurulu tarafından 10.02.2017 tarihinde onaylanarak öğretime başlama izni verilmiş ve kuruluş süreci tamamlanmıştır.

Yatırımcılarımıza ve kamuoyuna duyurulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/586077

Sayfa 128/128 İlkİlk ... 2878118126127128

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •