Sayfa 1/199 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1585 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MEGAP - Mega Polietilen Köpük Sanayi A.Ş.

Esas MEGAP - Mega Polietilen Köpük Sanayi A.Ş.

Mega Polietilen’in halka arz fiyatının 2 TL olarak belirlendiği açıklandı.

Sermayesini 4 milyon TL artırarak 9 milyon 221 bin TL’den 13 milyon 221 bin TL’ye çıkaracak olan Mega Polietilen, halka arzdan 8 milyon TL’nin üzerinde gelir elde etmeyi planlıyor.

Halka arz sonrasında hisseleri Gelişen İşletmeler Piyasası’nda işlem görecek olan Mega Polietilen, 2005 yılının son çeyreğinde Hadımköy’deki fabrikasında faaliyete geçti.

Şirketin, günlük 15 ton köpük üretim kapasitesi bulunuyor.

Esas

izahnameleri okumadan katılmaya karar vermeyin lutfen..internet sıtelerınde yatırımcı ılıskılerı sekmesı altında mevcut

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Anket Diyarı :)
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

Alıntı Originally Posted by Küçük Yatırımcı Yazıyı Oku
    Mega Polietilen’in halka arz fiyatının 2 TL olarak belirlendiği açıklandı.

Sermayesini 4 milyon TL artırarak 9 milyon 221 bin TL’den 13 milyon 221 bin TL’ye çıkaracak olan Mega Polietilen, halka arzdan 8 milyon TL’nin üzerinde gelir elde etmeyi planlıyor.

Halka arz sonrasında hisseleri Gelişen İşletmeler Piyasası’nda işlem görecek olan Mega Polietilen, 2005 yılının son çeyreğinde Hadımköy’deki fabrikasında faaliyete geçti.

Şirketin, günlük 15 ton köpük üretim kapasitesi bulunuyor.
    Hayırlı olsun diyelim

Esas

yanı 2mılyon lot halka mı acılacak..tarıh ve arzı yapacak kurum bellı oldumju..bu kadar yenı arz ımkb cacık olacak gıbı hakımızda hayırlısı

Esas

Borsa hakkında her ne olursa olsun... İlk başucu kaynağınız KAP OLSUN...

www.kap.gov.tr

Şirket: MEGA POLİETİLEN KÖPÜK SANAYİ A.Ş., Tip: Tüm Bildirimler için uygun bildirim bulunamadı!
    Sayfada gösterilecek bildirim sayısını seçebilirsiniz:

Bidirim sorgulama sekmesini tıklayın. Listeden MEGAPOLİETİLEN i seçin.. Tüm bildirimleri tıklayın
    Bugün bu saat itibariyle bildirim yok. Herhangi bir açıklama yok. Bende bekliyorum bu şirket ile ilgili
    bir açıklama.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Esas

şirketten herhangi bir açıklama söz konusu değil

Gün gün www.kap.gov.tr ye bakarsanız bu senet ile ilgili sorgu yapıp. İzahname, Sirküler vs herşey oradan ilk açıklanacaktır.

Bende takip edeceğim.

Esas

Alıntı Originally Posted by küçük yatırımcı Yazıyı Oku
    mega polietilen’in halka arz fiyatının 2 tl olarak belirlendiği açıklandı.

Sermayesini 4 milyon tl artırarak 9 milyon 221 bin tl’den 13 milyon 221 bin tl’ye çıkaracak olan mega polietilen, halka arzdan 8 milyon tl’nin üzerinde gelir elde etmeyi planlıyor.

Halka arz sonrasında hisseleri gelişen işletmeler piyasası’nda işlem görecek olan mega polietilen, 2005 yılının son çeyreğinde hadımköy’deki fabrikasında faaliyete geçti.

şirketin, günlük 15 ton köpük üretim kapasitesi bulunuyor.
    hayırlı olsun diyelim umarım normal köpükler gibi eriyip gitmez borsada

Esas

2.00 TL açıklanan fiyat yüzünden halka arz da büyük talep olacaktır tıpkı oylum a
    olan talep gibi diye düşünüyorum.

Fiyat olarak düşük, görece az lotu olan tahtalara... gruplar yada büyük sermaye
    sahibi yatırımcılar her zaman ilgili olurlar.

Lot adeti çok düşük olan ve fiyat olarak düşük açıklanan bir çok kağıt muazzam işler
    başardı. Bu kaidenin bu hissede gerçekleşme ihtimaline binaen HALKA ARZINA KATILACAĞIM...

Birde ortak satışı yapma ma , bedelli yapma ma taahhüdü verirlerse harika olur.
    Yada OZKGYY gibi geri alım garantisi, KATMR gibi belli bir süre tutana bonus....

Açılacağı günü iple çekiyorum.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 1/199 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •