Sayfa 2/266 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2126 madde; 9 - 16 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding A.Ş.

Esas

İzahnameye şöyle bir baktım, oldukça karışık yazılmış. 55 milyon lira ertelenmiş vergi yükümlülüğü gibi birşey var. tam olarak nedir anlamadım bu kalemi.

Esas

arz tarıhı vekurumu bellı oldumu..ozak gyo 3.ayınsounda gerı alma tahhahudu varmıs ben bılmıyordum yenı örendım onunla karsılaştırılabılır..

Esas

Alıntı Originally Posted by poma22 Yazıyı Oku
    arz tarıhı vekurumu bellı oldumu..ozak gyo 3.ayınsounda gerı alma tahhahudu varmıs ben bılmıyordum yenı örendım onunla karsılaştırılabılır..
    Tarih bilmiyorum ama halka arzı Deniz Yatırım yapacak.Yani lideri o.

Esas

halka arz bu hafta. çarşamba talep toplama başlıyor.deniz yatımdan önerdiler bana ordan biliyorum

Esas

Anapara garantili değil (anapara + %2 faiz) garantili olmuş.
    Polisan da halka arz olmaktan çıkmış.
    Normalde satarsın isteyen alır isteyen almaz garanti felan da olmaz.
    Fiyat istikrarı yapılır geçer gidersin. Ama Türkiye'de yatırımcılar artık inançlarını kaybetti, boyle bir şey cuk olmuş.
    al sat değildir

6. Esas

yahu yarın talep toplanacak çıt yok başlıkta? bir şeyler deyin ya o kadar para bağlayacağım

Esas

sanki iyi gibi geldi bana kendi çalışanına veriyorsa düşmez herhalde birde diğer şirketleri halka arz olacaksa bunun arzını iyi yapmak zorundalar

lazkopat Guest

Esas

90 günlük bono getirisi ile hemen hemen aynı. bi kaybınız olmaz sanırım(90 günlük imkb hareketinden bir şey kaçırmazsan tabi). aldıktan sonrada 2.30 civarında 3 aşağı 5 yukarı bu fiyatın etrafında dolanır gibi.. sadece yorum. al sat tavsiyesi değildir.

Sayfa 2/266 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •