Sayfa 2/45 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 357 madde; 9 - 16 arası.

Konu: HALKS - Halk Sigorta A.Ş.

Esas

henüz tam bir bilgim yok daha yeni işlem görmeye başladı için detaylı bilgi edinemedim selamlar...

Esas

ben bugün deneme için 25 lot girdim 2 tl den fakat hiçbir lot gelmedi acaba halk arz sırasında lotlar alınıp şuan satmadıkları için mi
    alamıyoz eğer böyle ise sodas işlem görecek onu takip edip alıcam gerçi bu halk sigorta iyiydi ama nasip bakalım

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    LONDRA
    Gönderi
    1,303

Esas

arkadaslar SIP de işlem goren hısseler tek fiyat sıstemı uzerınde ıslem goruyor ılk ısleme kadar serbest marjla actıldı yanı ıslem 1 lırayada olabılırdı ornek verebılır 5000000 tl de zaten ılk gun satısa bırı 100 tl koydu zaten ıslem gormedı
    bugun ılk ıslem yapıldı ve artık yuzde 25 marj sınırı var yukarı ve asagı , yarınkı dip 1.5 tl bence 2 tl yuksek bır fiyat ozsermayesını 2 katına denk gelıyor aksıgore 1.4 katına anadolu sigorta 0.80 katına gunes sıgorta 1 katına ıslem gorurken 2 katına halk sıgorta pahalı olur.

Esas

Bu hisse gözaltı pazarında mı?

Esas

Alıntı Originally Posted by jans Yazıyı Oku
    arkadaslar SIP de işlem goren hısseler tek fiyat sıstemı uzerınde ıslem goruyor ılk ısleme kadar serbest marjla actıldı yanı ıslem 1 lırayada olabılırdı ornek verebılır 5000000 tl de zaten ılk gun satısa bırı 100 tl koydu zaten ıslem gormedı
    bugun ılk ıslem yapıldı ve artık yuzde 25 marj sınırı var yukarı ve asagı , yarınkı dip 1.5 tl bence 2 tl yuksek bır fiyat ozsermayesını 2 katına denk gelıyor aksıgore 1.4 katına anadolu sigorta 0.80 katına gunes sıgorta 1 katına ıslem gorurken 2 katına halk sıgorta pahalı olur.
    burada olay sanırım halka arz olduğunda almış olursan parayı en az 1 takla attırabiliyorsun ben şimdi sodas bekliyeceğim halka arzında hemen alıcam sistemde az satış yüksek fiyat talep görüyor demek ki bakalım

Esas

1 lotla %56 prim,,gözünü sevsinler böyle halka arzın.

Esas

SILDIM

Esas

Bu hissenin arpası mı fazla geldi arkadaşlar.
    %56 + ne demek?
    Şaka mı yapıyorlar, rüyada mıyım?

Sayfa 2/45 İlkİlk 123412 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •