Sayfa 1/45 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 357 madde; 1 - 8 arası.

Konu: HALKS - Halk Sigorta A.Ş.

Esas HALKS - Halk Sigorta A.Ş.

Halkbank’ın sigortadaki yüzde 89.2 paya sahip olduğu iştiraki Halk Sigorta, 40 milyon liralık sermayesini temsil eden payları Serbest İşlem Platformu‘nda (SİP) işlem görecek.

Halk Sigorta hisse senetlerinin Borsa'da işlem görmeye başlayacağı ilk gün olması nedeniyle sabah seansı öncesinde, İMKB İşlem Salonu'nda bir tören düzenlenecek. İMKB Başkanı İbrahim TURHAN ve Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan'ın yapacakları tören konuşmalarının ardından seans, saat 09.30'da yetkililerin gonga vurmasıyla başlayacak.

Esas

Citi de büyüme tahminin yayınladı.

CITIGROUP,TURKIYE'NIN 2012'DE YUZDE 2,5 ORANINDA BUYUYECEGINI TAHMIN EDIYOR

CITIGROUP'UN KURESEL EKONOMIK GORUNUM
    RAPORUNDA, TURKIYE'NIN 2012'DE YUZDE 2,5 ORANINDA BUYUYECEGI, EKONOMIK BUYUMENIN
    2013'TE HIZ KAZANARAK YUZDE 4,3'E ULASACAGI, 2014, 2015, 2016 YILLARINDA ISE
    YUZDE 4,6 ORANINDA SEYREDECEGI TAHMINLERINE YER VERILDI.
    RAPORDA, MERKEZ BANKASI'NIN SON DONEMDE ENFLASYONA DAHA FAZLA ONEM
    ATFEDERKEN, ULKE EKONOMISINE DAIR GUNCEL VERILERIN ''CESARET VERICI'' NITELIKTE
    OLDUGU BELIRTILDI.
    TURKIYE'NIN 2012'DE YUZDE 2,5 ORANINDA BUYUYECEGI, EKONOMIK BUYUMENIN
    2013'TE HIZ KAZANARAK YUZDE 4,3'E ULASACAGI, 2014, 2015, 2016 YILLARINDA ISE
    YUZDE 4,6 ORANINDA SEYREDECEGI BELIRTILEN RAPORDA, 2012 YILINDA ENFLASYONUN ISE
    YUZDE 9,7'YE ULASACAGI, 2013 YILINDA HIZ KESEREK YUZDE 7'YE INECEGI VE 2014'TE
    YUZDE 6, 2015'TE YUZDE 5,9 VE 2016'DA YUZDE 5,4 ORANINA GERILEYECEGI
    BEKLENTILERINE YER VERILDI.
    RAPORA GORE, TURKIYE'DE KISA VADELI FAIZIN BU YIL YUZDE 5,75, 2013'TE
    YUZDE 6,31, 2014'TE YUZDE 8, 2015'TE YUZDE 7,56 VE 2016'DA ISE YUZDE 7,5 ORANINDA
    OLMASI BEKLENIYOR.
    CITIGROUP'UN RAPORUNDA, TURKIYE ICIN CARI ACIK BEKLENTILERINE DE YER
    VERILIYOR. 2012 YILI ICIN CARI ACIGIN GAYRI SAFI MILLI HASILAYA ORANININ 8,4
    OLACAGI, 2013'TE ACIGIN YUZDE 8'E GERILEYECEGI VE 2014'TE YUZDE 7,3, 2015'TE
    YUZDE 6,8 VE 2016'DA YUZDE 6,2'YE DUSECEGI TAHMIN EDILIYOR.
    ''ONCEKI VERILERE KIYASLA TURKIYE'NIN SON VERILERININ CESARET VERICI
    ISARETLERE SAHIP OLDUGU'' BELIRTILEN RAPORDA, DISSAL DUZENLEMELERIN 2012 YILININ
    2. YARISINDAN ITIBAREN EKONOMI UZERINDEKI ETKISININ AZALACAGI VE EKONOMIK
    ETKINLIGIN HIZ KAZANACAGI VURGULANDI. RAPORDA, ''SON EKONOMIK GOSTERGELER BIZIM
    'YUMUSAK YAMA' OLARAK TANIMLADIGIMIZ BAKIS ACIMIZLA SON DERECE UYUMLU''
    DENILDI.
    EKONOMIK GORUNUM RAPORUNDA SU IFADELERE YER VERILDI:
    ''SERMAYE GIRISLERI MERKEZ BANKASI'NIN TAHMIN ETTIGI YUKSEKLIKTE DEGIL.
    SERMAYE GIRISININ ARTMAMASI DURUMUNDA, MERKEZ BANKASI LIRA VE ENFLASYON KONUSUNDA
    ENDISELERINE DEVAM EDECEK VE BU DURUM PIYASA ALGISINA ZARAR VERMEDEN PARA
    POLITIKASINI RAHATLAMASINI DAHA DA ZOR KILACAK. BUTUN BUNLARA RAGMEN, SIKI PARA
    POLITIKASI, YUKSEK CARI ACIK VE ENFLASYON, PARA POLITIKASI ILE ILGILI
    BELIRSIZLIKLER, BIZI TURK VARLIKLARINA TALEBIN KURESEL RISK ISTAHINA BAGLI
    KALACAGINI DUSUNMEYE SEVK EDIYOR.''

-AA-

Borsa ,büyüme verisinin 8.5 dan 2.5 a düşüşünü satmaya başladı..dikkat.

Duhul
    May 2010
    İkamet
    Anket Diyarı :)
    Gönderi
    8,435
    Blog Yazıları
    22

Esas

Bugün işlem görecekmiş fiyatı nedir?

Esas

GÜNAYDIN. halks , yukarı ve aşşağıya marşları açık olrak başlı yacak ve seans kısıtlı diye biliyorum hatırladıgıma göre 1,89 dan oldu yanlışım varsa soryy..

Esas

Alıntı Originally Posted by malba Yazıyı Oku
    GÜNAYDIN. halks , yukarı ve aşşağıya marşları açık olrak başlı yacak ve seans kısıtlı diye biliyorum hatırladıgıma göre 1,89 dan oldu yanlışım varsa soryy..
    2,00 dan girdi sanırım borsaya fakat işlem görmüyor anladığım kadarıyla sürekli 2,00 tl de sabit duruyor. Bu konuda bilgi verebilecek birisi var mı acaba???

Esas

ostim gibi olabilir mi acaba küçük yatırımcıyı tam kumara sevk ediyorlar şeytan dürttü bir kere girsem mi acaba

Esas

şimdilik günde 4 defa işlem görecek sabit fiyatla 2 liradan. herhalde fiyat oluşturuyorlar sanırım, 1 hafta sonra yukarı hareket olabilir ,ostim gibi ben izlemeye aldım bakalım .henüz hisse almadım ...

Esas

fiyat nasıl oluşacak acaba bugün sadece 6 lot işlem olmuş görünüyor şimdilik 4 defa işlem görecek derken daha sonra günde 2 kez mi işlem görecek biliyormusun

Sayfa 1/45 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •