Sayfa 951/951 İlkİlk ... 451851901941949950951
Arama sonucu : 7607 madde; 7,601 - 7,607 arası.

Konu: FMIZP - Federal-Mogul İzmit Piston Ve Pim Sanayi A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by KÜTAHYALI43 Yazıyı Oku
    bu gün taktik değiştirdi.....ytd
    taktiği mi var ki değiştirsin syn kütahyalı. can sıkmaya devam ediyor... ytd

2. Esas

bu hafta bi 15.50 üzerine atsak zaten haftaya biraz daha moralli gireriz bu şekilde kapatırsa 15.50 kırma olayı haftaya kalır .sadece süre uzuyor

3. Esas

Konsolide olmayan bilancoda gozuken veriler en azindan benim icin tatmin edici!! Satis rakami ve kambiyo karlari cok da kotu sayilmaz. Bugun gun boyu kademeleri takip ettim ve gordugum kadariyla birileri set koyarak(6000-7000) lot koyarak bilerek kagidi yukseltmiyorlar. Kagit icin mynet de dolanan tetikcilerin ne yapmak istedigini cozemiyorum gercekten, ters psikoloji yaratilmaya calisildigi kanaatindeyim. Eger esas faaliyet disi karlar da iyi gelir ( ortaga verilen borcun faizi ve Kira) 20 milyon tl karin gelmesi beni sasirtmayacaktir. Kront, orge veya erbos gibi sansasyonel yukselisler bu kagit icin maalesef mumkun degil . Eger birileri 25-30 rakamlarina kisa vaadede ulasilma umuduyla burdaysa hemen pili pirtiyi toplasinlar. Mevcut sartlarda bu kagidin o seviyelere gelmesi icin yatirim yapmasi lazim. Mevcut kapasite ve maliyetlerle bu seviyeler maalesef ki hayal . Umarim cuma aksami bilancoyu aciklayip pic etmezler. Ne yazik ki gundem her an terse donecek vaziyette . Bu hissede uzun sureli bekleyecekleri cok ciddi bir psikolojik savas bekliyor. Bundan zaferle ayrilan bu kagidin ekmegini yer .

4. Esas

şimdilik yükseltmemek için takoz 15 30 da buralarda oyalayacağa benziyor ytd

5. Esas

Yine 8000 lotluk seti koydu spek !! Bu kagittan iyi bilanco gelse de bir sey olmayacak gibi bu bilanco donemi

6. Esas

Alıntı Originally Posted by carmeloricky Yazıyı Oku
    Yine 8000 lotluk seti koydu spek !! Bu kagittan iyi bilanco gelse de bir sey olmayacak gibi bu bilanco donemi
    O lotu koyan silmesinide bilir ama yeterki şu huyunu terketse

Sent from my D5803 using Android mobile app

7. Esas

http://imageturko.com/?di=MLPI bu gün 4000 lotluk artımız var kayda değermi bilmem

Sayfa 951/951 İlkİlk ... 451851901941949950951

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •