Sayfa 1/297 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2371 madde; 1 - 8 arası.

Konu: SNPAM Sönmez Pamuklu

Esas SNPAM Sönmez Pamuklu

Yeni başlık hayırlı olsun
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Sep 2011
    İkamet
    Kars / Kağızman
    Gönderi
    1,958

Esas

Hayırlı olsun...

3. Esas

hacmine kurban olurum senin... başım döndü resmen

Esas

Sönmez'ler son günlerde dingin deniz gibi....Huzur veriyor insana (!)
    Ne aşağı ne yukarı...
    Epey yatay gidecek görüntüsü var...Buna da şükür.
    Beklemeye devam.

Esas

aynen bende kagıttayım baya bunalttı endeks 800 puan artıda bizim kağıtlardan eser yok ne ayak anlamadık baya direndiniz ama bende direnicem farketmez beklerim ben sayın spek sen güle oynaya tahtada bekle umrumda degilsin zaten az bi miktar var batarsada baksın ya maliyetime getirirsin veririm eline yada beklerim sana zararına mal versem ytd.

6. Esas

bursa lı bekletmezdin beni hiç... çalkala karıştır biraz.. bu hacim yakışmıyor...

Esas

Siz halen buralardamısınız. Valla Benim neşem yerine geldi. GARAN 5,92 'den aldığım hisseler 6,68 'e çıktı. Sönmez 'lerdeki zararın %13 'ünü kapattım. %7 kaldı. Yakın zamanda onu görücem inşallah. Bu hisseye takılıp kalıyon dışarda güzel hisseleri unutuyoruz valla . Neyse bekleyenlere bol sabırlar diliyorum.

Esas

Her taraf yemyeşil ve pırıl pırıl kim bakar TENEKE'ye, PAMUKLU'ya?
    Patronun Uludağ'da basın toplantısı düzenlemesi için mevsimden ötürü hava şartları da namüsait.
    Ayrıca;
    Kurt puslu havayı severmiş...
    Yataya bir süre daha devam.

Şahsi kanaatimdir, yatırım tavsiyesi olarak algılamayın lütfen, zira ÇAPSIZ'ların ne yapıp yapmayacaklarını kestirmek çok güç.

Sayfa 1/297 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •