Sayfa 2/56 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 443 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ETILR - Etiler Gıda ve Ticari Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Nov 2004
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    1,029

Esas

şimdi mesela at eşek sucuğu sosisi v.b şeyleri kullansalar, maliyetleri kısmış olacaklar ve karlılık artacak, bu da hisse fiyatına yansıyacak.

şimdi hisse fiyatı yükselecek diye sevinecekmiyiz? yoksa at eşek sucuğu yedik diye üzelecekmiyiz?

Not: tamamen hayal ürünüdür. şirketi kötüleme amacı yoktur.

2. Esas

Web sitesine girdim, mali tabloları inceleyim dedim ancak, özet gibi birsey çıktı. tamam kar etmiş falan ama nerden geliyor kar, finansal mı faaliyet karımı anlayamadım.
    Aslında bizim gibi yatırımcılar için güzel bir yatırım aracı, hisse sahibi olup patron gibi büfeye gidip yiyip içip, kendi işyerinizmiş gibi davranabilirsiniz...

Esas

Komedi....

Esas

ya bu kadar ufak firmaları niye alıyorlar imkb ye yuh yani. 3-5 marketi olan yerel firmalarda girer yakında imkb ye.

Esas

bu fiyatları kim kontrol ediyor? tamam küçük işletmelerde gelsin deniyor ama böyle fiyatlarla değil. adam gibi 1 tl deyin bakalım düşünelim.fiyata bak 2.81.. yani yatırmcıyı ikiseksen bir yatıracağız diyor

Esas

Halka arz sirkülerini okudum , mali verileri geleceği şimdiden söylüyor.Helalinden 50 kuruş çalışır.

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    ISTANBUL-Europe
    Gönderi
    800

Esas

geçen hafta beşiktaş cd. sindeki şubesi kapanmış..hep boştu gelip geçerken görüyorduk...
    dipnot: aylık kirası 20.000 TL

değişik sektörleri görmek güzel yinede...

8. Esas

Geçen patronunu Praktikerde gördüm.2 adet tost makinası vardı sepette.Ordan da Migros a geçti,2 kilo kaşar aldı.Çok büyük yatırıma hazırlanıyor çokkk

Sayfa 2/56 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •