Sayfa 1/18 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 144 madde; 1 - 8 arası.

Konu: UZERB - Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş.

Esas UZERB - Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun (Kurul) 03.06.2011 tarihli ve 17/519 sayılı kararı gereği, Sermaye Piyasası Kanunu'nun 11'inci maddesinin üçüncü fıkrasındaki hüküm çerçevesinde Kurulca belirlenen şirketlerin paylarının İMKB tarafından belirlenecek Pazar veya Platform'da işlem görmesine yönelik olarak, Kurulun Seri: IV, No: 58 Sayılı "Payları Serbest İşlem Platformunda İşlem Görecek Halka Açık Anonim Ortaklıklara İlişkin Esaslar" Tebliği ile Borsa Başkanlığının 30.12.2011 tarihli ve 386 sayılı "Serbest İşlem Platformu (SİP) İşleyiş Usul ve Esasları" Genelgesi (Genelge) çerçevesinde Uzertaş Boya Sanayi Ticaret ve Yatırım A.Ş. (Şirket) paylarının SİP'te işlem görmesine ilişkin duyuru formunu, esas sözleşmesini, SİP'te işlem görmeye ilişkin yönetim kurulu kararını, 31.12.2009, 31.12.2010 ve 31.12.2011 hesap dönemlerine ait bağımsız denetim raporlarını, Şirketin kaydi pay ihracının Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. nezdinde tamamlanmış olduğuna ilişkin özel durum açıklamalarını 28-29.06.2012 tarihlerinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yayınlamıştır.

Genelgenin "Platformda İşlem Görecek Paylar" başlıklı ikinci maddesi gereğince, Şirketin 4.950.000 TL olan ödenmiş sermayesinin 4.949.999,68 TL nominal değerli kısmını temsil eden C grubu nama yazılı imtiyazsız payları 09.07.2012 tarihinden itibaren serbest marjla UZERB.E işlem kodu ile SİP'te işlem görmeye başlayacaktır.

Şirketin 2011 yılına ilişkin genel kurulu henüz yapılmamıştır.

Aynı Genelge uyarınca işlemlerin tek fiyat yöntemi ile yürütüleceği SİP'te, ilk seansta Şirketin C grubu nama yazılı payları serbest marj ile işlem görmeye başlayacak, işlem gerçekleşinceye kadar serbest marj uygulanacaktır. İlk işlemin oluştuğu seansı izleyen seans, gerçekleşen işlemlerin ağırlıklı ortalama fiyatı üzerinden baz fiyat ve fiyat değişim sınırları hesaplanacak ve uygulanacaktır. Fiyat değişim sınırlarının hesaplanmasında kullanılacak fiyat marjı % 10 olacaktır.

Şirketin SİP'te işlem görmesine ilişkin bilgiler Borsamızın www.imkb.gov.tr ve Kamuyu Aydınlatma Platformunun www.kap.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmaktadır.

Esas

Evet harkadaşlar. Madem yazmıyorsunuz, açılışı ben yapayım. Yeni topiğimiz hayırlı olsun. Hissemiz bir hafta sürekli yükseldi. Geçen hafta düştü. Bu haftaya yerimizde sayarak başladık. Ben ümitliyim. Merit 5 liradan başladı şu an 24 lira. Acsel 50 den başaladı 150 lirayı gördü şu an 94.25. Biz 10 liradan başladık, 19.80'i gördük. Derken geri geldik 14.25'e takıldık. Ama inşaallah güzel günler yakın. Ramazan ayının feyzi ve bereketi ile feyizlenirsek kazanırız inşl. Herkese bol kazançlar.

Esas

İlhan Erem bey neyin peşinde. Sürekli aşağı basıyor. Zaten c gurubunda işlem görüyor. Birde aşağı basarsan kime satacaksın hisseyi merak ediyorum.... Küçük yatırımcı gelir diye çooook beklersin....

Esas

Bu kağıdı anlayabilen var mı ? bir analiz eden olsa keşke,teşekkürler...

Esas

bende takıpteyım ancak cok tehlıkelı yukarı yada asagı cok hızlı gıdebılır

Duhul
    Sep 2010
    Gönderi
    1,984
    Blog Yazıları
    1

Esas

Hissenin bilancosuna ulasabilen var mi ? Kap ta ya da internet sitesinden herhengi bir bilgiye ulasamadim...

Duhul
    Sep 2010
    Gönderi
    1,984
    Blog Yazıları
    1

Esas

....
    Son düzenleme : kaucuk; 05-09-2012 saat: 16:31.

Duhul
    Sep 2010
    Gönderi
    1,984
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by ozgurulkucu Yazıyı Oku
    bende takıpteyım ancak cok tehlıkelı yukarı yada asagı cok hızlı gıdebılır
    Bu fiyatlarda saticilar isteksiz gorunuyor, grafik incelendiginde ise kulp-taban formasyonu olusacak gibi gorunuyor.

Sayfa 1/18 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •