Sayfa 380/380 İlkİlk ... 280330370378379380
Arama sonucu : 3034 madde; 3,033 - 3,034 arası.

Konu: KRATL - Karakaş Atlantis Kıymetli Madenler Kuyumculuk Telekomünikasyon San.ve Tic.A.Ş

Esas

Alıntı Originally Posted by ibrahimkym Yazıyı Oku
    Cevabınız için teşekkür ederim. Ben paramıza bir şey olacağını zannetmiyorum. Nede olsa karlı ve stokları altın olan bir şirket. Altınların kaçırılması onların işine gelmez. Bu Kamilin suçlu olduğunu tesciller ve uzun yıllar hapiste kalmasına sebep olur. Ayrıca diğer ortaklarda hapise girer. Kamil çıktığı an bizde bu karanlıktan çıkarız. Suçluysa da çıkmasın çeksin cezasını. Bizde her işte bir hayır vardır der çekiliriz bi kenara. Kaybettiğimiz parada günahlarımıza kefaret olur belki.
    Daha önce bu kazığı Raks ev aletlerinde yedim , dolaylı yoldan buradan çok uyaran olmuştur son paranızı kurtarın diye ama malesef başkasının parasını yönlendirmek kimseye düşmez.Kazananda o kaybedende ama göz göre göre yazık kazandığımıza, o kadar emek veriyoruz hepimiz. Malesef spk da bu boşluk olduğu sürece %50 ve üzerinde teminat ile çalıştırmadığı sürece olan yatırımcıya olur, ha patronlara birşey olmaz merak etme bugüne kadar borsaya açık olup bata şirketlerin patronları keyif içinde , bakabilirisin .

2. Esas

Bu ne demek şimdi, ben anlamadım. 0,86 maliyetle 5.000 lot hissem var, hepsi çöpe mi gitti?

Sayfa 380/380 İlkİlk ... 280330370378379380

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •