Sayfa 1/819 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 6550 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Esas DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

DİRİTEKS - DİRİLİŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET Anonim Şirketi'nden

Sermaye Piyasası Kurulu'nun (Kurul) 03/06/2011 tarih ve 17/519 sayılı kararı uyarınca Ortaklığımız hisse senetlerinin İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (Borsa) tarafından belirlenen Serbest İşlem Platformu'nda (SİP) işlem görmesine ilişkin duyuru formudur.

Ortaklığımızın 7.150.000.- TL sermayesini temsil eden paylarının tamamı Kurul kaydındadır. Ancak Kurul kaydında olmak Ortaklığımızın ve paylarının Kurul veya kamuca tekeffülü anlamına gelmez.

Ortaklık yönetim kurulumuzun 16/03/2012 tarih ve 253 sayılı toplantısında, ortaklığımızın 7.150.000.-TL hisse senetlerinin SİP'te işlem görmesine karar verilmiş olup, işlem görme Ortaklığımızın ve paylarının Borsa veya kamuca tekeffülü anlamına gelmez.

Duyuru formu ve eklerinde yer alan bilgilerin gerçeği dürüst bir biçimde yansıtmasından Ortaklığımız ve ekte verilen 16/03/2012 tarih ve 253 sayılı karar gereğince yönetim kurulumuz sorumludur. Bağımsız denetim kuruluşları ise, denetledikleri finansal tablo ve raporlara ilişkin olarak hazırladıkları raporlardaki yanlış ve yanıltıcı bilgi ve kanaatler nedeniyle doğabilecek zararlardan hukuken sorumludur.

Esas

tövbe estağfurullah bu ne ya...Selamün kavlen..

Esas

Sermaye Piyasası Kurulu'nun 03/06/2011 tarihli ve 17/519 sayılı kararı gereği, Diriteks Diriliş Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket), paylarının Serbest İşlem Platformu'nda (SİP) işlem görmesine ilişkin duyuru formunu, esas sözleşmesini, 31/12/2010 ve 31/12/2011 hesap dönemlerine ait bağımsız denetim raporlarını, Şirketin Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. nezdinde üyelik işlemlerinin ve SİP'te işlem görmeye ilişkin olarak gerekli işlemlerin tamamlanmış olduğuna ilişkin özel durum açıklamalarını 16/08/2012 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yayınlamıştır.

Bu çerçevede, Şirketin sermayesini temsil eden 7.150.000 TL nominal değerli hamiline yazılı paylar 28/08/2012 tarihinden itibaren serbest marjla "DIRIT" işlem kodu ile SİP'te işlem görmeye başlayacaktır.

SİP Genelgesi uyarınca işlemlerin tek fiyat yöntemi ile yürütüleceği SİP'te, ilk seansta Şirketin payları serbest marj ile işlem görmeye başlayacak, işlem gerçekleşinceye kadar serbest marj uygulanacaktır. İlk işlemin oluştuğu seansı izleyen seans, gerçekleşen işlemlerin ağırlıklı ortalama fiyatı üzerinden baz fiyat ve fiyat değişim sınırları hesaplanacak ve uygulanacaktır. Fiyat değişim sınırlarının hesaplanmasında kullanılacak fiyat marjı % 10 olacaktır.

Şirketin SİP'te işlem görmesine ilişkin bilgiler Kamuyu Aydınlatma Platformunun www.kap.gov.tr internet adresinde yayımlanmaktadır.

Esas

Arkadaşlar tabanda bekleyen kaç lot var bilgisi olan varmı

Esas

Kimse yokmu, tabanda kaç lot var diye sorduk bi Allahın kulu cevap vermedi bu ne arkadaş yaa. Neyse nasıl olsa yarın hepiniz buraya toplanacaksınız nasıl olsa, o zaman tavanda kaç lot var ben size söylerim.

Esas

dd 1 tl lik kağıdı 12.50 den arz etmişler.

yav kardeşim bulaşmayın böyle kan emicilerin kağıtlarına

0.50 krş düşene kadar uzak durun.

yazık çoluğunuzun çocuğunuzun rızkını bu leşçilerden uzak tutun

bunların yatırımcıyı yolunacak kaz görürler.

Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    ●istanbul●
    Gönderi
    5,432

Esas

Alıntı Originally Posted by kalfacı Yazıyı Oku
    Kimse yokmu, tabanda kaç lot var diye sorduk bi Allahın kulu cevap vermedi bu ne arkadaş yaa. Neyse nasıl olsa yarın hepiniz buraya toplanacaksınız nasıl olsa, o zaman tavanda kaç lot var ben size söylerim.
    25 bin civarı var tabanda.Yalnız üç beş adetle taban yapıyor.Bu seanski işlem adedi 168..Yoksa maliyet düşürmemi yapyon seninmi bu lotlar

Esas

Alıntı Originally Posted by olympiad Yazıyı Oku
    25 bin civarı var tabanda.Yalnız üç beş adetle taban yapıyor.Bu seanski işlem adedi 168..Yoksa maliyet düşürmemi yapyon seninmi bu lotlar
    olympiad arkadaş yine karşılaştık nasılsın, bu lotlar benim olsa 5 er 10 ar bin alış verip tavan serilerini başlatırdım.Öğleden sonra ben bu trene binerim aksat kar yapmak aynı Ulaş ve Ascel deki gibi. Ha şunu söyleyeyim ben spek değil akıllı yatırımcıyım?

Sayfa 1/819 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •