Sayfa 1/141 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1124 madde; 1 - 8 arası.

Konu: AYCES - Altınyunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş.

Esas AYCES - Altınyunus Çeşme Turistik Tesisler A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esas

Çk yoğun topikti zaten yenisini açmanız isabet olmuş. )))

Esas

istediğimiz hisselere alfabetik kısımdan girelim sistem bizi ikinci ulusal pazar veya GYO diye aktarsın; bütün forum içinde şimdi hisse ara işin yoksa...zaten kullanılmayan topik,burayı bulupda yazan da çıkmaz bundan sonra,bekle ki tavan filan yapsın ancak o zaman ..herkese bol kazançlar

4. Esas

bugün 6,68 e bir kez daha dokundu artık gelecek hacimle birlikte yukarı zamanıdır diye düşünüyorum.

Esas

Tekniği güzelleşmiş...

Esas

Hareket sertleşti...

7. Esas

Sayın edebi hacim çok düşük.6,78 ve üzeri kapanış 80 lerin yolunu açar

Esas

Ben de 8.xx li fiyatların ilk hedef olacağını düşünüyorum...

Sayfa 1/141 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •