Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 22 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Teknik Analiz Yardım!

Question Teknik Analiz Yardım!

Merhaba arkadaşlar, matriks programım mevcut ancak teknik analiz konusunda sıfırım (0).

Hisselerin grafiklerini açıyorum ancak sadece fiyat haraketleri var, forumda eklenen grafikler gibi yeşil, kırmızı, sarı vs.. haraket ortalama çizgileri yok.

1)Bunları tek tek mi ekliyoruz yoksa hazır bir format alıp matriksin içine mi atıyoruz?
    2) hisselerin destek-direnç noktalarını nasıl ogrenebilirim?
    3) örneğin 2.30 geçilince ilk hedef 2.50 vs.. öngörüleri nasıl görüyorlar?

bu konularla ilgili yazılmış sade bir döküman yada sorduğum sorulara cevap verebilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.

ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Duhul
    May 2006
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
    Gönderi
    3,726

Esas

hareketli ortalamalrı kendiniz tek tek yada çoklu olarak ekleyebilirsiniz

Duhul
    May 2006
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
    Gönderi
    3,726

Esas

destek ve dirençlere gelince geçmiş hareketlerine bakıp en az 2 dip yada tepe yapmış noktaları destek yada direnç olarak alabilirsiniz..

Duhul
    May 2006
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ...
    Gönderi
    3,726

Esas

google dan teknik analiz ve teknik göstergeler konusunu aratırsanız güzel siteler var ..oralardan bilgi sahibi olursunuz...göstergeler hayli çok öğe barındırır

Duhul
    Jun 2005
    İkamet
    eskişehir
    Gönderi
    2,097

Esas

Teknik analiz kitapları yardımcı olabilir..
    Ali Perşembe ve Ahmet Mergen'in kitaplarını önerebilirim..
    Başarılar...

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    Denizli
    Gönderi
    398

Esas

Standart banka aracılığı ile sunulan Java Matrıks ekranında sadece standart indikatörler var galiba yanılmıyorsam.MAV,PAR,ENV,BOL,CCI,DI+-,MACD,MOM ,RSI,STOF,STOS,VOL bunların dışında indikatör eklemek için büyük olasılık veri terminali satın almak gerekiyor diye düşünüyorum.Yanılıyor muyum ?

Esas

Merhaba arkadaslar
    Aranıza yeni katıldım , maalesef yaklaşık 1 aydır içimde borsaya karşı asırı bi ilgi var ve kendi çapımda okudum inceledim ve teknik analize başladım şu an gayet hersey yolunda henüz daha başlangıç tayım ama matriks programını bilgisayara nasıl yükleyeceğimi daha bulamadım aldığım dersleri ( internetteki ) uygulamak istiyorum nerden bulabilirim herhangi bi link atarsanz sevinirim bide diğer programlarla arasındaki farkları kısaca aölermisiniz
    Bol kazançlar

Esas

Alıntı Originally Posted by alex1907 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaslar
    Aranıza yeni katıldım , maalesef yaklaşık 1 aydır içimde borsaya karşı asırı bi ilgi var ve kendi çapımda okudum inceledim ve teknik analize başladım şu an gayet hersey yolunda henüz daha başlangıç tayım ama matriks programını bilgisayara nasıl yükleyeceğimi daha bulamadım aldığım dersleri ( internetteki ) uygulamak istiyorum nerden bulabilirim herhangi bi link atarsanz sevinirim bide diğer programlarla arasındaki farkları kısaca aölermisiniz
    Bol kazançlar
    www.matriks.web.tr den demo versiyonunu indirebilirsiniz. sürekli kullanmak için parayla satın almanız yada kurumunuzun size sağlaması gerekiyor.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •