Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 51 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Dünyanın en zengini kim?

Duhul
    Feb 2004
    Gönderi
    10,347
    Blog Yazıları
    9

Esas

Meşhur atasözümüz:
    "Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz.." derler ya

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,892
    Blog Yazıları
    5

Talking

Alıntı Originally Posted by Serenler Yazıyı Oku
    Meşhur atasözümüz:
    "Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz.." derler ya
    Ağam, sende ya da bende olsa vallahi belli olur.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    696

Esas

Yukarıda bahsedilen Rotschild ve rockefeller aileleri hakkında bilinenler sadece buzdağının görünen kısmı. Bu konuyla ilgili olarak elimde çok geniş bir arşiv var. Komplo teorileri ile ilgili tüm kitapları okudum ve vardığım sonuç Sn.Realtor un tespitleriyle aynıdır.
    Bill Gates i en zengin zannediyoruz ama "paranın sahibi" olmak ayrı şey "çok paraya sahip olmak" ayrı şeylerdir.
    Derin bir konu gerçekten de.

Esas

borsa ile uğraşmasa idim kendi çapımda zengin sayılırdım... şimdi benden züğürt olanı yoktur herhalde...

5. Esas

walla çok derin bi konu uzun uzun konuşulur

Esas tam isabet

Alıntı Originally Posted by PAŞA Yazıyı Oku
    Dünyanın en zengin kişisi değilde en zengin aileleri var...Hatta dünya 2 ye ayrılıyor...1-Rockefeller ailesinin hakimiyetindeki dünya (ABD kıtası ağırlıklı)
    2-Rotschıld ailesi hakimiyetindeki dünya (Avrupa ağırlıklı)

Ve bu ailelerin yanında Bill Gates çerez gibi kalır..

Bir de hiçbir ailenin hakimiyetini kabul etmemeye çalışan bir kaç ülke var..Küba,İran,Venezuela...vs gibi...

Tabii bu 2 aileninde Yahudi olduğunu söylememe gerek var mı bilmiyorum..
    Evet bu rockafeller ailesi dünyanın en zengin ama göze batmayan ailesidir Bil GATES gibi george BUSH gibi yaratıkları pazarlayarak misyonlarını ve hakimiyetlerini sürdürmektedirler.Dünya ya hakimiyeti psikoloji üzerinden yürütmenin en güzel yolu Hollywod tur.En güzel filmler listesine baktığınızda filmin sonundaki yazı pek göze batmaz Menaham GOLAN Yoram GLOBUS ve başlangıcındaki kükreyen aslan figürü.ve her türlü senaryo önce filmlerde işlenir sonra ülkelerde uygulanır bir tür büyük deney gibi birşey.

7. Esas

Ona bakarsan dünyanın büyüklüğü de uzaydaki başka samanyolu sistemlerindeki dev nebulozların yanında gözle görülemeyen toz zerreciği gibi kalır. Toz zerreciğinin içinde eşyanın hepsi senin olsa ne olur olmasa ne olur? Al sana astronomik bakış açısıyla züğürt tesellisi.

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İSTANBUL-34,5
    Gönderi
    6,450
    Blog Yazıları
    7

Esas

Bilsek ne olur bilmesek ne olur faydalı yönde topikler açılsa daha faydalı olur...............

Sayfa 3/7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •