Sayfa 2/451 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3605 madde; 9 - 16 arası.

Konu: YYAPI - Yeşil Yapı Endüstrisi A.Ş

guapon Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by cheapjeak Yazıyı Oku
    bedelli sermaye arttırımı için topladıkları parayla hissemi aldılar ? İyimiş ..
    dogrudur......kap haberlerine bakarsan görebilirsin...eminim okudum çünki..

bi tanesi bu..

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=231999

tabii anlamadıgım bir husus var engin yeşil kendi hisselerini ...borova ya satıyor..borova bu adamın değilmi??var bi dumen xd eleman bedelli parasını direk cukkaya indirdi muhtemelen...yarın dese ki YGYO iflas etti bedelli paraları püff.....
    Son düzenleme : guapon; 27-10-2012 saat: 01:28.

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    Ataşehir/İstanbul
    Gönderi
    729

Esas

http://www.hisseonerileri.net/sirket...adi-h5695.html. Nerden çıkartıyorsunuz hisse aldığını.. olurmu öyle şey, adı üstünde sermaye arttırımı.. ya sermayesini arttırır yada borcunu öder bedelli parasıyla hissemi alınır hiç ?? Borçlarını ödedi adamlar.. Yani patronun cebinde paralar .

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    Ataşehir/İstanbul
    Gönderi
    729

Esas

Çok güzel iş.. Kur bir tane şirket kağıt üstünde.. Hiç bir faaliyet gösterme.. Ye.., iç.. Harca sermaye olarak koyduğun paraları.. Sonra bedelli sermaye arttırıp topladığın paralarla kapat borcunu.. Oyuna gelmeyin..

guapon Guest

Esas Ynt: BROVA-Borova Yapı

http://www.hisseonerileri.net/sirket...adi-h5695.html. Nerden çıkartıyorsunuz hisse aldığını.. olurmu öyle şey, adı üstünde sermaye arttırımı.. ya sermayesini arttırır yada borcunu öder bedelli parasıyla hissemi alınır hiç ?? Borçlarını ödedi adamlar.. Yani patronun cebinde paralar .
    Peki o kadar hisse alacak parayi nereden buldular sence

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    Ataşehir/İstanbul
    Gönderi
    729

Esas

Parayı nerden buldular, hisse aldılarsa neden aldılar bilmiyorum.. Alıp almadıklarını araştırmadım bile çünkü önemsiz çok. Ben yazacağımı yazdım. Gerisi sana kalmış.. Hoşçakal bol şans .

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    Ataşehir/İstanbul
    Gönderi
    729

Esas

Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    gözaltı ile ile ilgili olarak, buna sıra gelene kadar bir sürü şirket var ama alındı mı?? onun için siz rahat olun alınmaz..
    benim hissem yok ama mantıklı bakmak lazım, şirket zarar açıklamış falan da hikaye, imkb'de işlem gören şirketlerin yarısından çoğu zarar yazan şirketler zaten..
    Yazdıklarımız burda baki.. Hatırlatırım size ilerleyen günlerde sn. Kadirizm.. İnşallah siz haklı çıkarsınızda alınmaz.. Ky ye yukarılardan verdiler lotları.

guapon Guest

Esas

Yazdıklarımız burda baki.. Hatırlatırım size ilerleyen günlerde sn. Kadirizm.. İnşallah siz haklı çıkarsınızda alınmaz.. Ky ye yukarılardan verdiler lotları.
    Tmm yukarıdan vermıs olabılır buralardanda toplayıp tekrar yukarı yapması mantıklı değilmi....

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    Ataşehir/İstanbul
    Gönderi
    729

Esas

Alıntı Originally Posted by guapon Yazıyı Oku
    Tmm yukarıdan vermıs olabılır buralardanda toplayıp tekrar yukarı yapması mantıklı değilmi....
    Ben yazacağımı yazdım sn. Guapon gerisi size ve ky ye kalmış.. Bol şanslar iyi bayramlar.

Sayfa 2/451 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •