Sayfa 3/434 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3468 madde; 17 - 24 arası.

Konu: EGGUB Ege Gubre Sanayii A.Ş.

1. Esas

9 aylık kar rakamını açıklaması için 15 gün daha süresi varken bölünmenin hemen öncesinde karın açıklanması (ki bedelliden sağlanacak fon kadar kar var) biraz tuhaf değil mi sizce de ???

Esas

Alıntı Originally Posted by philabonites Yazıyı Oku
    9 aylık kar rakamını açıklaması için 15 gün daha süresi varken bölünmenin hemen öncesinde karın açıklanması (ki bedelliden sağlanacak fon kadar kar var) biraz tuhaf değil mi sizce de ???
    eggüb konsolide yollamıyorsa ki öyle diye biliyorum 2 kasım son tarih zaten

3. Esas

kasım 14 değil mi??

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    316

Esas

2 senedir b... bulandık çıkamıyoruz abi kardeş süründürüyorlar.

Esas

kar rakamı gayet iyi,kalanı bu kadarsa çok çok iyi...

Esas

Alıntı Originally Posted by güneyli07 Yazıyı Oku
    Yeni sayfa hayırlı olsun, hissemize de hareket kazandırır umarım. Ne de olsa çoğalacak geniş aile olacak ya.

Bu güzel Ülkeyi ve Büyük Türkiye Cumhuriyetini bize armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve İstiklal şehitleri ile onu koruyabilmek için bu kutsal toprağa kanlarını akıtıp canlarını veren tüm Şehitlerimizi rahmetle Gazilerimizi Şifa ile anarak, bunları hakeden tüm vatandaşlarımın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.
    sn güneyli07

başta sizin ve diğer ortakların cumhuriyet bayramları kutlu olsun
    tüm kalbimle size katılıyorum
    bu arada çınar mı söğüt mü bende karıştırdım ama gölgesinde ytamayada doyamıyorum))
    zira daha çokkk yatacağız sanırım
    baksanıza bilanço bile tıkk dedirtmemiş
    ama dedim ya yatmaya devam
    bastıkça almaya devam
    bakalım iskelenin borçları bitince ne yapacak? sırf bunu görmek için söğüt ağacı moduna devam
    ytd değilidr

Esas

bu arada piyasa değeri ki 192 trilyon civarı sanırım çookkk komik ya
    hakikaten günümüzde arsa değerlerinin nerelere tırmandığı düşünülürse inanılmaz düşük ama bu piyasa değerini de ancak Bandırmalılar ayarlar))
    dedelerinin bağfaşı nasıl elde ettiğini Edincikli dostlarım anlatmış idi o zaman ne demek istediklerini anlamamıştım
    ytd değilidr

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    ORHANGAZİ
    Gönderi
    1,203

Esas

Alıntı Originally Posted by BARON69 Yazıyı Oku
    kar rakamı gayet iyi,kalanı bu kadarsa çok çok iyi...
    sn baron kar bence cok güzel geldi gel görki hisseye pek katkısı olmadı hele son dakikalarda önöne gelene mal verdi bunu pek olumlu algılıyamadım .yarın bakalım nasıl acılacak .bagfas gibi asagıya basmasında ytd

Sayfa 3/434 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •