Sayfa 2/310 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2473 madde; 9 - 16 arası.

Konu: IZOCM - İzocam Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. Esas

izo buraya yapıştı kaldı beyler ne dersiniz 50'ye doğru hareket günler sizce yakınmı yok 30' doğrumu

Esas

bende destekte diye kısa süreli trade amaçlı aldım ama hiç bir tepki yok.
    galiba karının azalması yüzünden endeksin yükselişine uyum sağlamadı

arsa nerede? büyüklüğü nedir acaba? ne gibi beklenti var arsa hakkında?

Esas

Alıntı Originally Posted by sentez76 Yazıyı Oku
    bende destekte diye kısa süreli trade amaçlı aldım ama hiç bir tepki yok.
    galiba karının azalması yüzünden endeksin yükselişine uyum sağlamadı

arsa nerede? büyüklüğü nedir acaba? ne gibi beklenti var arsa hakkında?
    Özet Bilgi : Ümraniye - Tekiz taşınmazların satışı ile ilgili Yönetim Kurulu Kararı

22.06.2012

Özel Durum Açıklaması (Genel) Ortaklığın Adresi : Organize Sanayi Bölg. 3.Cad.No:4 Y.Dudullu-Ümraniye / İstanbul Telefon ve Faks No. : 02163641009 / 02164151630 Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 02627546390 / 02627546162

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır

Özet Bilgi : Ümraniye - Tekiz taşınmazların satışı ile ilgili Yönetim Kurulu Kararı

AÇIKLAMA: Açıklanacak Özel Durum/Durumlar: Şirketimizin 22/06/2012 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında; Dudullu Organize Sanayi Bölgesi''nde halen imalat faaliyetlerini sürdürmekte olan Tekiz Panel Tesisi''nin, 2013 yılında Gebkim Organize Sanayi Bölgesi''ndeki yeni binasına taşınacak olması nedeniyle, Şirketimizin Tekiz Panel Tesisi ve Satış Birimlerinin içerisinde bulunduğu İstanbul, İli Ümraniye İlçesi, Yukarı Dudullu Mah., 2.Bölge, Eriklipınar Açmalar Sokağı 30. Pafta ve 6433 no.lu Parsel''de yer alan 20.987 metrekare büyüklüğündeki arsa ve bu arsa üzerindeki toplam 16.160 metrekare kapalı alana sahip fabrika ve yönetim binalarının satış işlemlerinin başlatılması, bu kapsamda; SPK tarafından belirlenmiş olan firmalar arasından Gayrimenkul Değerleme şirketinin/şirketlerinin tespiti, anlaşma yapılması ile rayiç değer tespit çalışmasının başlatılması oy birliği ile kararlaştırılmıştır.

Esas

Alıntı Originally Posted by SUYANIK Yazıyı Oku

22.06.2012

Özel Durum Açıklaması (Genel) Ortaklığın Adresi : Organize Sanayi Bölg. 3.Cad.No:4 Y.Dudullu-Ümraniye / İstanbul Telefon ve Faks No. : 02163641009 / 02164151630 Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : 02627546390 / 02627546162

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır

AÇIKLAMA: Açıklanacak Özel Durum/Durumlar: Şirketimizin 22/06/2012 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında; Dudullu Organize Sanayi Bölgesi''nde halen imalat faaliyetlerini sürdürmekte olan Tekiz Panel Tesisi''nin, 2013 yılında Gebkim Organize Sanayi Bölgesi''ndeki yeni binasına taşınacak olması nedeniyle, Şirketimizin Tekiz Panel Tesisi ve Satış Birimlerinin içerisinde bulunduğu İstanbul, İli Ümraniye İlçesi, Yukarı Dudullu Mah., 2.Bölge, Eriklipınar Açmalar Sokağı 30. Pafta ve 6433 no.lu Parsel''de yer alan 20.987 metrekare büyüklüğündeki arsa ve bu arsa üzerindeki toplam 16.160 metrekare kapalı alana sahip fabrika ve yönetim binalarının satış işlemlerinin başlatılması, bu kapsamda; SPK tarafından belirlenmiş olan firmalar arasından Gayrimenkul Değerleme şirketinin/şirketlerinin tespiti, anlaşma yapılması ile rayiç değer tespit çalışmasının başlatılması oy birliği ile kararlaştırılmıştır.
    teşekkürler Suyanık,
    peki bu arsanın satışının sence nasıl bir etkisi olur? bilançoya oranla arsadan gelecek para ciddi prim yaptırabilir mi?

Duhul
    Apr 2008
    İkamet
    Kuyubaşı
    Gönderi
    474

Esas

arsa satılırsa gelecek paranın hissenin fiyatı üzerine etkisini kimse bilemez, genellikle son yılların modası hep terse yatırmak için kullanılmıştır iyi haberler. ama bildiğim bir şey var ki izocamın kar dağıtım politikası gereği satışın tamamı hissedarlara temettü olarak dağıtılır. hisse fiyatına mümkünse takılmamak gerekir, su akar yolunu bulur.

Esas

Alıntı Originally Posted by sentez76 Yazıyı Oku
    teşekkürler Suyanık,
    peki bu arsanın satışının sence nasıl bir etkisi olur? bilançoya oranla arsadan gelecek para ciddi prim yaptırabilir mi?
    Olumlu yönde bir etkisi olacağı kesin. Ama o bölgede arsa fiyatlarının m2 kaç tl bunları bilmek lazım sonra burda hem arsa hemde kapalı alan var, bu şekilde fiyat ne kadar yapar, kaç alıcı çıkar, satıldı diyelim; bu parayı nasıl kullanacak bunlar hep bilinmeyen etkenler.

Haber akışına yönelik fiyartlarda oynama olacaktır.(Önemli olanın tahta yapıcının yatırımcısına sahip çıkarak tahtayı habersiz bırakmaması ve olumlu haberleri sadece günlük mal çıkmak için kullanmaması...) Belkide şu andaki kasıntı ondandır.

Daha sonra mantolama sistemi, kentsel dönüşüm bu yasalar; bizi doğrudan ilgilendiriyor. Bu doğrultuda şirket üretim kapasitesini artırmak için yatırım yaptı. Bu sene bilançoların geçen seneye oranla az gelmesinin sebepleri bence bu yatırımlar. Bu yatırımları 2013 yılı bilançolarında görmeye başlayacağız inşallah. Orta vadede(endekste genel bir olumsuzluk ve bozulma olmasa) eski zirvesini geçeceğini düşünüyorum.

Son olarak İZOCM : Aralık-Ocak-Şubat-Mart aylarını sever, bu dönemlerde ciddi hareketleri var önceki yıllar. (YTD)

Esas

İZOCAM TİCARET VE SANAYİ A.Ş. / IZOCM [] 11.08.2010 17:28:54
    Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Ortaklığın Adresi
    :
    Organize Sanayi Bölgesi 3. Cad.No:4 Y.DudulluÜmraniye/
    istanbul
    Telefon ve Faks No.
    :
    0216 3641010 / 0216 3644531
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin
    Telefon ve Faks No.su
    :
    02627546390 / 02627546162
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı?
    :
    Hayır
    Özet Bilgi
    :
    Yatırım Planlama Kararı
    AÇIKLAMA:
    Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
    Yönetim Kurulumuz, 658 sayı ve 11 Ağustos 2010 tarihli kararıyla 2010-2013 yılları içersinde, yaklaşık bedelleri
    toplamı 52,6 milyon TL
    olarak hesaplanan bir dizi yatırımın yapılması hususunda şirket yönetimine yetki vermiştir.
    Yapılacak olan bu yatırımlar ile;
    - Gebze'de mevcut Taşyünü Tesisi modernize edilecek ve kapasitesi 50.000 Ton/yıl'dan, 75.000 Ton /yıl'a
    çıkarılacaktır.
    - Şirketin gelişim politikaları dikkate alınarak 80.000 - 90.000 m2'lik ilave bir arazi alınacak, söz konusu arazi
    üzerinde; 350.000m3 /yıl kapasiteli yeni bir ekstrude polistiren tesisi inşa edilecek ve Gebze'de mevcut ekstrude
    polistiren tesisi de bu yeni arazi üzerinde inşa edilecek olan yeni binasına taşınacaktır.
    - Yeni alınacak olan arazinin bir başka bölümüne Gebze Dilovası'nda mevcut olan 5.000 Ton/yıl kapasiteli
    ekspande polistiren tesisi ile İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulu olan Tekiz Panel Üretim
    Tesisi taşınacaktır.

- Gebze Dilovası'nda mevcut olan 160.000 m3 / yıl kapasiteli Ekstrude Polistiren Üretim Tesisi sökülerek Tarsus'ta
    mevcut olan arazi üzerinde inşa edilecek olan yeni binasına taşınacaktır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara
    uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve
    belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları
    gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://www.izocam.com.tr/Izocam/medi...0.pdf?ext=.pdf

Esas

İZOCAM TİCARET VE SANAYİ A.Ş. / IZOCM [] 16.08.2010 17:51:30
    Özel Durum Açıklaması (Güncelleme)
    Ortaklığın Adresi
    :
    Organize Sanayi Bölgesi 3. Cad. No:4 Y.DudulluÜmraniye
    / İstanbul
    Telefon ve Faks No.
    :
    0216 3641010/ 0216 3644531
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin
    Telefon ve Faks No.su
    :
    0262 7546390 / 02627546162
    Orjinal Açıklamanın Tarihi
    :
    11/08/2010
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    :
    Hayır
    Özet Bilgi
    :
    Gebkim ile arazi konusunda taahhütname
    imzalanması

AÇIKLAMA:
    Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
    Yönetim Kurulumuzun 11 Ağustos 2010 tarih ve 658 sayı ile kararlaştırdığı ve 11 Ağustos 2010 tarihinde
    kamuya açıklanan bilgiler arasında yer alan arazi temini hususunda, Gebkim Kocaeli Gebze V ( Kimya )
    Organize Sanayi Bölgesi içindeki 86.065,08 metrekare yüzölçümlü parsellerin satın alınması konusunda
    Gebkim Kocaeli Gebze V ( Kimya ) Organize Sanayi yönetimi ile anlaşmaya varılarak Genel Taahhütname
    imzalanmıştır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara
    uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter,
    kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm
    çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://www.izocam.com.tr/Izocam/medi...0.pdf?ext=.pdf

Sayfa 2/310 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •