Sayfa 2/226 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1807 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MARTI Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

1. Esas

kötülük adına neler varsa senin olsun karga otel turizm.endex anasının damı olmuş benim gibi yüzlerce ky iki yılı aşkın zamandır zararda.

Cool

..
    Şimdi ne desem yeri ama biri şöyle diyor ..
    Yay gerildi son gerginliğini yaşıyor yakın zamanda ok yaydan fırlayacak bu yüzden sakın satış yapmayın tutun deniliyor... Ama diğer taraftan çok gergin olan yay her an kırılabilir yada o yayın ipi kopabilir işte o zaman bu rakamlara alışın biraz daha buralardayız deniliyor...
    diyen kim mi..
    Yıllarını bu borsa illetine adamış ermiş ulu biri..
    Bu arada Martıya bulaşmamış temiz biri
    Bu işte sabır lazım bekleyen kazanır dedi nokta bitti..
    saygılar
    bol kazançlar..

Esas

Son saniyede 25 bin lot aldılar hadi hayırlısı. Arkası gelir inşallah

Esas

Bolinger bandı iyice daraldı arkadaşın dediği gibi yay iyice gerildi. Ok yaydan fırlayacak ama aşağı yönlü mü yukarı yönlü mü kestirmek mümkün değil. Temennimiz yukarı yönlü olmasından yana.

Esas

az bir şey bu hissede de zarar etmiştim insan düzüldüğü yerde mi mutlu bilmiyorum portföyümün yarısı ile bu hisseyi aldım yine 0 62 den

Esas

martı cı arkadaşlar neredesiniz bana kızıp martının cıkacagını söyleyenler nerede.borsa rekorları altüst etti martıda tersini etti.borsa düşmeye başlasın ozaman görün martı sovu düşmede rekoru iyidir.............yatırım tavsiyesi degildir

Esas

Alıntı Originally Posted by efsane20 Yazıyı Oku
    martı cı arkadaşlar neredesiniz bana kızıp martının cıkacagını söyleyenler nerede.borsa rekorları altüst etti martıda tersini etti.borsa düşmeye başlasın ozaman görün martı sovu düşmede rekoru iyidir.............yatırım tavsiyesi degildir
    Sen büyük adamsın , efsanesin ondandır diyeceğim ama diyemiyorum.Çünki bankalar harici , hemen hemen diğer tüm hisselerin grafiğini üst üste koy bire bir çakıştıklarını görürsünüz , bu çapta işler de ancak borsa baronlarınca yapılır ;sen o baronlardansan ayrı tabi

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    manisa
    Gönderi
    2,133

Esas

Büyük üstad Halil Reçber sayesinde bende uzun zaman önce Martı 'cı oldum. 0,87 maliyetle mail grubuna göndermiş olduğu yüksek hedeflere inanarak girdim. İşin güzel olan tarafı önerilere dayanarak aldığım kağıtlar arasında en az zarar yazdığım MARTI, bu da gariban tesellisi olsa gerek. Öyle güzel zarar yazdım ki totalde geçen sene ki paramın yarısı şu an yok.

Sayfa 2/226 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •