Sayfa 3/226 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1807 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MARTI Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by liman Yazıyı Oku
    Büyük üstad Halil Reçber sayesinde bende uzun zaman önce Martı 'cı oldum. 0,87 maliyetle mail grubuna göndermiş olduğu yüksek hedeflere inanarak girdim. İşin güzel olan tarafı önerilere dayanarak aldığım kağıtlar arasında en az zarar yazdığım MARTI, bu da gariban tesellisi olsa gerek. Öyle güzel zarar yazdım ki totalde geçen sene ki paramın yarısı şu an yok.
    Sayın Liman kusura bakmayın da siz bile bile lades demişsiniz , hadi bu fiatlarda en fazla 4-5 bin ya tutarsa niyetine yatırana çok fazla söylenecek bir şey yok.Ama hem de basından birinin sözüyle hem de 0.87 direnci bile geçmemişken(gerçi orada uyanıklık edip geçti havası vermişler ,teknik 0.86 görünüyor) almakla büyük hata etmişsiniz.O maili okuduğu yada patron müsveddelerini ekranlarda car car ederken gördüğü anda elinde var olan yatırımcının bile uyanıp satması gereken yerde siz almışsınız.

Ancak bizim düşündüğümüzün tersine basın yöntemiyle hatırı sayılır adam oltaya geliyor demek ki , hoş öbür kağıdı pazarladıkların da da (mrtgyo) yaşar erdincin hatırı sayılır katkısı olmuştu.Ama çalışanlarının maaşını dahi düzgün verebiliyor mu diye hiç soran yok şıracının şahitliğini yapan bozacılara , ne de araştıran.

Duhul
    Aug 2011
    İkamet
    manisa
    Gönderi
    2,133

Esas

Alıntı Originally Posted by emirseyit Yazıyı Oku
    Sayın Liman kusura bakmayın da siz bile bile lades demişsiniz , hadi bu fiatlarda en fazla 4-5 bin ya tutarsa niyetine yatırana çok fazla söylenecek bir şey yok.Ama hem de basından birinin sözüyle hem de 0.87 direnci bile geçmemişken(gerçi orada uyanıklık edip geçti havası vermişler ,teknik 0.86 görünüyor) almakla büyük hata etmişsiniz.O maili okuduğu yada patron müsveddelerini ekranlarda car car ederken gördüğü anda elinde var olan yatırımcının bile uyanıp satması gereken yerde siz almışsınız.

Ancak bizim düşündüğümüzün tersine basın yöntemiyle hatırı sayılır adam oltaya geliyor demek ki , hoş öbür kağıdı pazarladıkların da da (mrtgyo) yaşar erdincin hatırı sayılır katkısı olmuştu.Ama çalışanlarının maaşını dahi düzgün verebiliyor mu diye hiç soran yok şıracının şahitliğini yapan bozacılara , ne de araştıran.
    Dehşet güzel kağıt pazarlanıyor. Twitter sayfalarına bakıldığı zaman oldukça sağlam kitlede var takip eden. Söylediklerinize katılıyorum benim saflığımdan kaynaklandı olaylar. Batak kağıtlar muhteşem pazarlandı, %70 zarar yazan bir kağıt olur mu olur neden satılmaz çünkü o destekten tepki bu destekten tepki gelecek denilirken zararda çıkmak istemiyor insan. Olan oldu ama derste oldu. Şimdi SAT 100 endeksi için piyasayı pahalı bulan büyük alıcılar var sanırım.

Duhul
    Jan 2008
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    219

Esas

Amman nazar değmesin 0,62 yi gördü.Bu alçaklara niye yardım ediyoruzki hisse almakla.Alçak bunlar ya.

Thumbs up

Martıcılar tekrar yataya girdik bakalım aheste çekelim kürekleri mehtap uyanmasın.Bu kış da martı oteldeyiz anlaşılan.Şirket yine ucuz ucuz toplamaya başlar merak etmeyin.Neydi bir zamanlar 1 liranın üzerinde seyrederdik.1.13-.1.14 felan hatırlıyorum.

Esas

Alıntı Originally Posted by Calta Yazıyı Oku
    Martıcılar tekrar yataya girdik bakalım aheste çekelim kürekleri mehtap uyanmasın.Bu kış da martı oteldeyiz anlaşılan.Şirket yine ucuz ucuz toplamaya başlar merak etmeyin.Neydi bir zamanlar 1 liranın üzerinde seyrederdik.1.13-.1.14 felan hatırlıyorum.
    Bankalar harici (o da endeksle oynayabilmek için ) borsa kurulduğundan beri hemen tüm hisselerde tezgah hep aynı , batı cephesinde değişen bir şey yok olmayacak da.Çeyrek yüzyılı aşan borsa tarihinde , küçük yatırımcı arkasına yaslanarak sadece 99 yükselişinde topu topu 1-2 ay kaygısız keyif alabilmiş borsadan , onun dışında ki tüm zamanlarda neredeyse kesintisiz hep soyulmuş.Master öğrencilerine araştırma konusu olacak ,ibreti alem bir soygun borsası.

Esas

Örneğin bu 1997 yılında (daha eskiye gidemedim para garanti de , halka açılma tarih ve fiatına göre soygunun boyutları daha vahim de olabilir) 0.2 kuruştan halka kitlenmiş , ahan da 2013 e gelmişiz fiat 0.6 krş .Böylesi şirketlerin hala halka şirket (mrgyo) açmasına izin veren , yaptırımdan azade hala borsada tutan siyasilere bürokratlara sahip olduğumuz müddetçe daha çok soygunlar yaşarız biz.
    Son düzenleme : emirseyit; 09-11-2012 saat: 23:59.

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

al martıyı vur tektuya

8. Esas

haklısın başkanım vuralımda,sonunda VURULAN HEP BİZ OLUYORUZ.

Sayfa 3/226 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •