Sayfa 1/226 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1807 madde; 1 - 8 arası.

Konu: MARTI Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    artık burada....
    Gönderi
    19,773

Esas MARTI Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

yeni basliktan devam
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Esas

Bu vesile ile Bu kağıdı henüz almamış olanlar lütfen bir değil iki değil cok ama cok iyi düşünmelerini tavsiye ediyorum.Alırken kendinize bir sorun neden bu senet diye.Tarihinde kac defa kar yazmış.İnanın Ben dahil Burada yorum yazıp bu senedi elinde tutanlar bin pişman olmuşlardır bu rezilliğe bulaştığına.Daha gecen hafta bu senede 0.62 den 3 gün aksam 2100 da ertesi gün için satış yazdım maalesef tahta yapıcılar nasıl calısıyorsa senetleri alan olmadı.yorum sizin.Bilmediğimiz bir hesapları vardır herhal..

Esas

Merhaba sayın demir.
    neden 0.62 den satmak istediniz. sahsen 0.60-0.61 aralıgında alım emirlerim vardı.bende alamadım. kendi fikrim martınında gidecegi zaman gelecektir. bu fiyatlar oldukca düşük kanaatimce. 0.82 altına sarktıgından beri topl pozisyonunda olurum deniştim aynen o sekilde devam. tamamen kendi düşncelerimdir saygılar
     Alıntı Originally Posted by demir35 Yazıyı Oku
    Bu vesile ile Bu kağıdı henüz almamış olanlar lütfen bir değil iki değil cok ama cok iyi düşünmelerini tavsiye ediyorum.Alırken kendinize bir sorun neden bu senet diye.Tarihinde kac defa kar yazmış.İnanın Ben dahil Burada yorum yazıp bu senedi elinde tutanlar bin pişman olmuşlardır bu rezilliğe bulaştığına.Daha gecen hafta bu senede 0.62 den 3 gün aksam 2100 da ertesi gün için satış yazdım maalesef tahta yapıcılar nasıl calısıyorsa senetleri alan olmadı.yorum sizin.Bilmediğimiz bir hesapları vardır herhal..

Esas

Sayın gunners pekala siz niye 0.62 den almadınız diyebilir sayın demir de Sonuçta içinde bulunulan zaman diliminde bu bir kademelik hesapları yapmak bana son derece yanlış geliyor.Hadi kağıdın başı dibi belli olsun ,haybeye hamallık yapacaksam da bir kaç kademe düşüğüne alayım bari dersiniz anlarım bu hesapları.

Ancak mal yedirme amaçlı 3-5 günlük spekülatif 0.80 hareketini saymazsak kağıt zaten altı ayı aşkındır mevcut fiatlarda.Dolayısıyla buradan artık ya aşağı ya yukarı evrilecek ,bu durumda da hem alacak hem satacaklar için bir kademelik hesaplar büyük balıktan edebilecek çok küçük hesaplar bence.

Esas

Alıntı Originally Posted by gunners Yazıyı Oku
    Merhaba sayın demir.
    neden 0.62 den satmak istediniz. sahsen 0.60-0.61 aralıgında alım emirlerim vardı.bende alamadım. kendi fikrim martınında gidecegi zaman gelecektir. bu fiyatlar oldukca düşük kanaatimce. 0.82 altına sarktıgından beri topl pozisyonunda olurum deniştim aynen o sekilde devam. tamamen kendi düşncelerimdir saygılar
    Sayın gunners benimde gercekten bu fiyatlardan satmaya niyetim yok.Ben bu senette cok uzun zamandır alım satım yapıyorum.sahsende özelliğini ve alış satış yerini iyi ayarlarsanız güzel kar bırakıyor.Sadece sahiplerinden bayağı bir önce davranmak lazım.Ben senetteki durumu görmek için 3 gün boyunca aksamdan satış yazıp bekliyorum.Bu durumu cözemediğim için paylaşmak istedim.Yada elimdekilerin hepsini mi istiyorlar ne..

Esas

Gercekten hepsini istediklerine eminim
    1.61 den itibaren 2 yılı askıb suredir dibini bulamadı kagıt. Bende son 4 yıldır alır satarım spn 5 aydır toplamadayım. en son 1.17 lerden bosaltmıstım. hareket alanının yukarı ivmelenmesi için hacimli sert iniş cıkıslar görmek gerekiyor. zamanı geldiginde 1 lirA üstünden mal almaya baslayanların oldugu bir hisse haline donısecektir temennim
     Alıntı Originally Posted by demir35 Yazıyı Oku
    Sayın gunners benimde gercekten bu fiyatlardan satmaya niyetim yok.Ben bu senette cok uzun zamandır alım satım yapıyorum.sahsende özelliğini ve alış satış yerini iyi ayarlarsanız güzel kar bırakıyor.Sadece sahiplerinden bayağı bir önce davranmak lazım.Ben senetteki durumu görmek için 3 gün boyunca aksamdan satış yazıp bekliyorum.Bu durumu cözemediğim için paylaşmak istedim.Yada elimdekilerin hepsini mi istiyorlar ne..

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

yeni başlık hayırlı olsun. Tektu ile birlikte tavan tavan gitsinler

Esas

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yeni başlık hayırlı olsun. Tektu ile birlikte tavan tavan gitsinler
    Bu fiatlarda dahi bulaşan yoksa , inşallah yanılıyorumdur ama diğer turizmler gitse dahi bunun gideceğinden pek emin değilim açıkcası.Gelecekle ilgili bilemediğimiz sıcak para ihtiyacı mı vardır açılması muhtemel davalar mı vardır ,muhtemelen önlerinde fevkalade önemli sorunları yada hesapları var sanırım.Ana şirketin hali hiç de iç açıcı değil iken böylesi patronların ikinci bir şirketi halka açmasına(marmaris gyo 2 sene önceki halka açıklık fiatının üçte birine düşmüş ,o zavallılar ne yapsın) nasıl izin verirler anlayabilene aşk olsun.

Sayfa 1/226 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •