Sayfa 226/226 İlkİlk ... 126176216224225226
Arama sonucu : 1807 madde; 1,801 - 1,807 arası.

Konu: MARTI Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

Esas

Bu hacime artık bir tavan yakışır....

Duhul
    Sep 2010
    İkamet
    Boşlukta
    Gönderi
    10,783

Esas

2 ileri 1 geri yapacağına 3 günde 1 kuruş arttırsan, yaza 75 kuruştan merhaba dersin. hayırlısı bakalım.

3. Esas

Ne yapmaya çalışıyo bu hisse bilgisi ön görüsü olan varmı beyler

4. Esas

Alıntı Originally Posted by Vurguncu44 Yazıyı Oku
    Ne yapmaya çalışıyo bu hisse bilgisi ön görüsü olan varmı beyler
    Martı Otel İşletmeleri A.Ş. 31.12.2016 Dönemi Üç Aylık Bildirim. "31.12.2016 tarihi itibariyle ödenemeyen borçlar dolayısı ile Şirket aleyhine başlatılan dava ve takipler".. piyasaya arz olduğu günden bu yana kendilerine yatırım yapan k.y. nın parasını pula çeviren vampirlerden ne beklenebilir ?.. borsayı vurgun yeri olarak kullanıyor olmalılar herhalde.. kabahat kimde acaba?.. kişisel kanaatlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

5. Esas

merhaba martı ve mrgyo mağdurları hepinize selam olsun.burda arkadaşımın sorusuna teknik değil hissi cevap vereceğim beni yanlış anlamayın. bende mağdurum 200.000 lot martı ve 200.000 lot mrgyo var bekliyecem. evet bu aralar sıkıştırma dönemi gibi geliyor. çünki geçen yıl ile bu yıl aynı değil. burada tutmasının bir sebebi yok bence.turizim kaymağından payını almak isteyecektir.Ben 0.60 ları göreceğini zannediyorum ama sonrası için bir şey diyemem.benim hedefim burası.gruptaki arkadaşımızın bir güzel sözü vardı "benim sözümle yatırım yapacak adamın aklına...." herşey gönlünüzce olsun

6. Esas

KAP: MARTI [ ] MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/585729
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a22d590c53293

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5a22d591133294

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin BildirimÖzet Bilgi OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI ÇAĞRI İLANI
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır
    Düzeltme Nedeni 08.02.2017 tarihinde bildirim yapılan Genel Kurul İlanı ile ilgili kayıtlı Sermaye Tavanı şıkkının sehven işaretlenmemesi nedeniyle tekrar verilmektedir.

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.04.2015
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.03.2016
    Karar Tarihi 08.02.2017
    Genel Kurul Tarihi 06.03.2017
    Genel Kurul Saati 14:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 05.03.2017
    Ülke Türkiye
    Şehir İSTANBUL
    İlçe BEYOĞLU
    Adres Mercure İstanbul Taksim Hotel Ömer Avni Mah. İnönü Cad. No:42 Taksim/İstanbul

Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması,
    2 - Toplantı tutanaklarının imzalanması için Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi,
    3 - Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Bağımsız Denetçi Raporunun okunması ve müzakeresi,
    4 - Bilânço ve kar-zarar hesaplarının okunması, görüşülmesi ve onaylanması,
    5 - Kar dağıtımı ile ilgili Yönetim Kurulu önerisinin görüşülmesi ve karara bağlanması,
    6 - Yönetim Kurulu Üyelerinin ibra edilmeleri,
    7 - Yönetim Kurulu Üyelerinin Esas Sözleşmeye uygun olarak seçilmeleri,
    8 - Yönetim Kurulu Üyelerinin huzur hakkı ücretlerinin tespiti,
    9 - 01.04.2015-31.03.2016 döneminde yapılan bağış ve yardımların Genel Kurul bilgisine sunulması ve 01.04.2016-31.03.2017 döneminde yapılacak bağışların sınırının belirlenmesi,
    10 - Şirketimizin, 01.04.2016 - 31.03.2017 dönemini kapsayan bir yıllık süre için Bağımsız Denetiminin, Yönetim Kurulu tarafından seçilen Güreli Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Hizmetleri A.Ş.'ye yaptırılması konusunun Genel Kurulun onayına sunulması,
    11 - Şirket Merkez adres değişikliği ile ilgili bilgi verilmesi ve Şirket Merkez adresinin Tekirova-Kemer/Antalya adresindeki şube içerisine taşınması ile ilgili YKK'nın onaya sunulması,
    12 - Mevcut kayıtlı sermaye tavanının 2017-2021 yılları arasında aynen muhafazası hakkında alınan Yönetim Kurulu Kararının onaya sunulması ve Sermaye Piyasası Kurulu ile T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığından gerekli izinlerin alınmış olması kaydıyla, Şirket Esas Sözleşmesinin "Şirketin Merkez ve Şubeleri" başlıklı 4. maddesi, "Şirketin Sermayesi" başlıklı 6. maddesi, "Yönetim Kurulunun Görevleri" başlıklı 16. maddesi ve "Genel Kurulun Yetkileri" başlıklı 29. maddesinin değiştirilmesinin onaya sunulması,
    13 - Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri gereği; verilen teminat, rehin ve ipotekler hakkında ortaklara bilgi verilmesi,
    14 - 01.04.2015-31.03.2016 döneminde ilişkili taraflarla yapılan işlemler hakkında bilgi verilmesi,
    15 - Şirket Esas Sözleşmesi "Yönetim Kurulunun Görevleri" başlıklı 16.maddesi b bendi gereği; Yönetim Kuruluna, bir sonraki Olağan Genel Kurul toplantısına kadar geçerli olmak üzere Şirket işleri için ihtiyaç gördüğü gayrimenkulleri satın alma ve gerektiğinde satma yetkisinin Genel Kurul tarafından verilmesi,
    16 - Şirket Esas Sözleşmesi "Yönetim Kurulunun Görevleri" başlıklı 16.maddesi g bendi gereği; Yönetim Kuruluna, bir sonraki Olağan Genel Kurul toplantısına kadar geçerli olmak üzere Şirket bünyesindeki gayrimenkulleri ipotek etme ve rehin verme yetkisinin Genel Kurul tarafından verilmesi,
    17 - Yönetim hâkimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerine, Yönetim Kurulu Üyelerine, Üst Düzey Yöneticilere ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhri yakınlarına; Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri ve Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde izin verilmesi, Sermaye Piyasası Kurulu Kurumsal Yönetim Tebliği doğrultusunda 01.04.2015-31.03.2016 döneminde bu kapsamda gerçekleştirilen işlemler hakkında pay sahiplerine bilgi verilmesi,
    18 - Dilek ve öneriler.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım
    Kayıtlı Sermaye Tavanı

Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1 MARTI OTEL İŞLETMELERİ A Ş GENEL KURUL TOPLANTI İLANI.pdf - İlan Metni
    EK: 2 MARTI OTEL İŞLETMELERİ A Ş BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı

Ek Açıklamalar
    Şirketimizin 08.02.2017 tarih 1127 sayılı Yönetim Kurulu Toplantısı'nda;

01.04.2015-31.03.2016 dönemi Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın aşağıdaki gündemi görüşmek üzere 06.03.2017 Pazartesi günü saat 14.00'de Mercure İstanbul Taksim Hotel Ömer Avni Mah. İnönü Cad. No:42 Taksim/İstanbul adresinde yapılmasına ve keyfiyetin ortaklarımıza duyurulmasına;

katılanların oybirliği ile karar verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

7. Esas

inadına 0.39.. atlamak serbest.. dibi görmek ise her zaman mümkün.. şimdi asıl soru şu: neden 0.42 den satıp daha aşağıdan almadım. bu sorunun cevabını hepimiz aşağı-yukarı biliyoruz. k.y. ya göre değildir alış-satış tan para kazanmak. buradaki tuzakçılar ise özellikle bunu engellemeye çalışıyorlar gibi geliyor bana. k.y. bekleyecek b.y. ise alıp-satıp daha çok kazanacak. zaten k.y. nın işi bıkmadan usanmadan bekleyip b.y. nın oyununa zaman ve fırsat vermektir. şirketin borç batağından nasıl kurtulacağı ise asıl büyük muamma.. beklemeye devam, nasılsa paramız pul oldu. ( en kararlı olduğumuz nokta burası sanırım)
    Kişisel kanaatlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 226/226 İlkİlk ... 126176216224225226

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •