Sayfa 2/588 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4704 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Bence beceriksiz falan değil.O kadar becrikli ki ;kağıdı istediği gibi oynatıyo.Bunda ciddi bir rakip olmamasının etkisi çok.Kağıdı şu anda satıcısız çektirseydi nasıl mal toplıyacaktı?.

Esas

Spek 3.2 tl den girdiği mallarıda satabilmek için senet gidecekmiş gibi yapıp ufaktan ufaktan senetten çıkmaya çalışıyorda olabilir,umarım tam tersi olurda zararda olan arkadaşlar zarardan kara geçerler.

Esas

Alıntı Originally Posted by Gülegen Yazıyı Oku
    Tipik bir gel gel hareketi,önce hüplet sonra gümlet
    hüplese de güplese de ben bu bilanço varken buradayım. 3.6 direnci önemli aşılırsa 3.6 desteğini arkasına aldığında 3.75- 3.6 aralığında vakit geçirmeye başlarız orası da trade etmek için iyi bir aralık. sonraki direnç 3.74 güçlü hacimle aşılırsa hisse agresifleşebilir ama daha zaman var muhakkak sabırsız değiliz bekleriz.

Esas

Alıntı Originally Posted by Gülegen Yazıyı Oku
    Spek 3.2 tl den girdiği mallarıda satabilmek için senet gidecekmiş gibi yapıp ufaktan ufaktan senetten çıkmaya çalışıyorda olabilir,umarım tam tersi olurda zararda olan arkadaşlar zarardan kara geçerler.
    doğru olduğun noktalar var dostum, kısa vadeciler kesinlikle senin görüşlerine önem göstermeli. Ama bir noktada çelişkin var geçtiğimiz yorumlarında 3.13 e ve 3.2 civarına sarkmalar da kimsenin hisse alamayacağını iddia etmiştin ve büyük ölçüde haklıydın. Yani hissede bu rakamlarda pozisyon alan yok. 3.42-3.45 aralığında pozisyonlar var. onlarında satış yapabileceği en yakın aralık 3.55-3.65 aralığı

Esas

Kardeş haklısın borsada sabır çok önemli fakat,sabrederkende gözünün önünde çıkacağına kesin gözüyle baktığın senetler çıkmıyormu,o zaman işte gıcık oluyosun,örnek.vakıfbank,senet 3 tl deyken gireyimmi düye düşünmüştüm,sonra pınarsuda biraz daha bekliyeyim dedim, o zaman pınarsu 3.76 tl idi,şimdi ise vakıfbank 4.29 tl pınarsu ise 3.51 tl,ben pınarsu için ancak şöyle olumlu düşünebilirim,ne zaman ürün sayısını artırır ve speklerin bu gıcık hareketlerine izin vermesse bak o zaman pınarsu 6 tl yi geçmiyormu,gazlı içecek lisansını alalı 2 sene olacak daha pınarın sodası bile yok,hiç adı duyulmamış markaların bile elmalı sodasına varana kadar onlarca içecek çeşidi var,pınarsu için meyveli gazoz kola ve soda ürünleri çıkarmak zor olmasa gerek.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    bence beceriksiz falan değil.o kadar becrikli ki ;kağıdı istediği gibi oynatıyo.bunda ciddi bir rakip olmamasının etkisi çok.kağıdı şu anda satıcısız çektirseydi nasıl mal toplıyacaktı?.
    sevgili kardeşim bende azıcık borsadan anlıyorsam bu spek zerre kadar becerikli değil diyorum.senin yorumuna gelirsek;bu fiyatlardan kimden mal alacak merak ediyorum ve ayrıca bu fiyatlardan malını verecek yatırımcının aklından da şüphe ederim..yine söylüyorum imkb deki en beceriksiz spek, bu pınsu daki spektir)y.t.d.

7. Esas

Ayrıca 3.1x ve daha aşşağı fiyatlardan alıcısıyım peşinen duyururum sevgili beceriksiz spek kardeşim)y.t.d.

Esas

Herzamanki pınarsu,endeks çıkarken kıpırdamayan senet endeks düşerken hemen düşüyor.

Sayfa 2/588 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •