Sayfa 3/588 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 4704 madde; 17 - 24 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    495

Esas

Bu bılancoya ragmen yukselısın yasanmaması cok ılgınc 5 tl fıyatlardan bılancosu bozuldugu ıcın dusmustu. sımdı eskı normal bılancosuna donmus. bu fıyatlarda fazla kalmaz bellıkı zamana yayılacak 5 tl fıyatını bulması.Bence kimse elındekı malı kaptırmasın hatta ımkanı varsa portfoylerındekı agırlıgını arttırsın derım. zaten ucuz kalmıstı sımdı gercektende prım potansıyelı cok yukseldı.

Duhul
    Aug 2005
    İkamet
    ENGÜRÜ
    Gönderi
    10,084

Esas

yaşarı seven kagıdını seven ilgilenen varsa

daha fazlası capital kasımda

3. Esas

Hele sukur biraz hareket geldi... Bekleye bekleye agac etti.

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    495

Esas

ARKADASLAR tahtada hakımıyet kuran sahıs uzun suredır hısse fıyatını asagıda tutarak tutmaya calısarak hısse toplama faalıyetıne devam edıyor lutfen bılınclı olup mallarımızı kaptırmayalım bu bılanco P/d degerıne F/K oranına yenıden degerleme fonuna sahıp bır hıssenın bu fıyatlarda uzun sure kalması cok zor hak ettıgı fıyatlara en gec nısan mayıs aylarında gelecektır o fıyatında 5-6 tl ler oldugunu dusunuyorum. 25 yıldır borsanın ıcınde olan ıktısatcı bırısı olarak herkese sabır tavsıye edıyorum.

Duhul
    Sep 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,531

Esas

Ne oldu arkadaşlar sattınızmı hisseleri heç sesiniz çıkmıyor ?

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İSTANBUL-34,5
    Gönderi
    6,450
    Blog Yazıları
    7

Esas

Bir zamanlar burada atıp tutanlar vardı hangi diyarlara gittiler acaba ne methiyeler düzerlerdi olumsuz görüş bildirdinmi anında ters cevap verirlerdi nerede bu üstad,lar..............

Esas

Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Bir zamanlar burada atıp tutanlar vardı hangi diyarlara gittiler acaba ne methiyeler düzerlerdi olumsuz görüş bildirdinmi anında ters cevap verirlerdi nerede bu üstad,lar..............
    ben burdayım (beni kastedmediğinin farkındayım), aşırı methiyeler düzenler sattı bildiğim kadarıyla, ben 3.43 lerde yaptığım alımlarla maliyetimi 3.6 a kadar çekmiştim şimdi az az satıp alıyorum geri, böyle bir bilanço varken bu hissede %10 zarara düşsem ve orada beklesem yine üzülmem. Tavrımı biraz değiştirdim düşüşlerde agresif alıcıyım, yükselişlerde ılımlı satıcıyım

8. Esas

Bence hissemiz artik patlamaya hazirlaniyor.... Global alimlari sertlestirmise benziyor.
    Biraz da gulen taraf olalim bu hisse de uzun zamandan beri beklyenler mukafatini alacak bence...
    ytd...

Sayfa 3/588 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •