Sayfa 2/797 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 6371 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SKPLC - Şeker Piliç Ve Yem Sanayii Ticaret A.Ş

Duhul
    Aug 2012
    İkamet
    Ataşehir/İstanbul
    Gönderi
    729

Esas

bilançoya yansıtmı diyorsunuz ?

Esas

Alıntı Originally Posted by cheapjeak Yazıyı Oku
    bilançoya yansıtmı diyorsunuz ?

30 Eylülde 3. çeyrek kapanıyor.

ihracatın biri 5 aralık teslimi diyor bir diğeri 13 ağustostan sonra 1,5 ay içinde teslimat diyor.
    Bir diğeri 19 eylülde başladı diyor. Ancak ödemenin vadelimi peşinmi vadeli ise vadesinin nekadar olduğuna dair bir bilgi bu haberler içerisinde bulunmuyor.

Eldeki veriler ışığında ben 3. çeyrek bilançoya yansıyacağını zannetmiyorum.

Esas

Ancak ödemenin vadelimi peşinmi vadeli ise vadesinin nekadar olduğuna dair bir bilgi bu haberler içerisinde bulunmuyor.
    piliç sektöründe ihracat peşin yapılıyor vadeli satış yok

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    İST/PENDİK
    Gönderi
    3,608

Esas

1,72-174 bugünkü aralığımız bakalım patlamayı ne zman yapacak yada yapacakmı

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    İST/PENDİK
    Gönderi
    3,608

Esas

Bence bugün beklenen gün,bir sıcrama yapacak diye düşünüyorum.Tabiki sadece tahmin herhangi bir dayanağı yok,ama geç bile kaldı

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    İST/PENDİK
    Gönderi
    3,608

Esas

Hadi artık yeter bu kadar beklettiğin,teknik teknikte bir yere kadartekniğin içinde sabır faktörü bende biraz az sanırım

Duhul
    Mar 2012
    İkamet
    Antalya
    Gönderi
    336

Esas

Alıntı Originally Posted by zakemaco Yazıyı Oku
    Hadi artık yeter bu kadar beklettiğin,teknik teknikte bir yere kadartekniğin içinde sabır faktörü bende biraz az sanırım
    teknik diyokiii,saatlikte macd 0 üzerine atmak üzere tren kalkıyo acele edin acuk daha sabır ışık göründü....ytd

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    İST/PENDİK
    Gönderi
    3,608

Esas

Alıntı Originally Posted by varyak Yazıyı Oku
    teknik diyokiii,saatlikte macd 0 üzerine atmak üzere tren kalkıyo acele edin acuk daha sabır ışık göründü....ytd
    Sayın varyak verdiğiniz teknik bilgiler için gerçekten çok teşekkür ederim,sizin gibi teknik bilgisi olanların verdiği bilgiler benim gibi sabırsızlar için en azından fren oluyor,sonra arkasından bakıp tüh satmasaymışım diye hayıflanmaktan kurtarıyor.

Sayfa 2/797 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •