Sayfa 3/797 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6371 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SKPLC - Şeker Piliç Ve Yem Sanayii Ticaret A.Ş

Esas

Böyle bi haberle tavana kadar çiz geri bırak

ŞEKER PİLİÇ VE YEM SANAYİİ TİCARET A.Ş. / SKPLC [] 31.10.2012 11:35:19

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Ortaklığın Adresi : BALIKESİR ASFALTI 6. KM BANDIRMA / BALIKESİR
    Telefon ve Faks No. : (266) 733 86 22 - (266) 733 86 27
    Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks No.su : (266) 733 86 22 - (266) 733 86 27
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
    Özet Bilgi : STRATEJİK ORTAKLIK İLE İLGİLİ GÖRÜŞMELER YAPMAK ÜZERE ÜÇ DENİZ DANIŞMANLIK A.Ş.'YE YETKİ VERİLMESİ

AÇIKLAMA:
    Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Yönetim Kurulumuzun bugün yapmış olduğu toplantısında; son dönemlerde oluşan ihracat imkanlarını değerlendirebilmek ve kapasitemizi artırmak için stratejik ortaklık konusunda görüşmeler yapmak üzere Üç Deniz Danışmanlık A.Ş. (3 Seas Capital Partners) firmasına yetki verilmesine karar verilmiştir.

Esas

3 Seas Capital Partners, şirket alım, satım ve ortaklıklarında bugüne dek toplam boyutu 4 milyar doları aşan 60 adet işlem gerçekleştirmiştir. Lig Tabloları
    Yerel ve küresel bazda kurumsal ilişki ağı, bilgi birikimi ve deneyime sahip olan 3 Seas Capital Partners, müşteri ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaya yönelik hizmet anlayışı ile hareket eder. Daha fazla bilgi | 2011 Closing Report | 2010 Closing Report

ŞİRKET HAKKINDA KÜÇÜK BİR BİLGİ...

Duhul
    Mar 2012
    İkamet
    Antalya
    Gönderi
    336

Esas

Alıntı Originally Posted by varyak Yazıyı Oku
    teknik diyokiii,saatlikte macd 0 üzerine atmak üzere tren kalkıyo acele edin acuk daha sabır ışık göründü....ytd
    yanıltmadı teknik alan varsa hayırlı olsun 174-190 1 saat önce yazmışım

Esas

Sagol varyak senin yazindan sonra almistim. Hareket devam edermi sence. Bundan sonraki Bekentin nedir.

Duhul
    Jun 2010
    İkamet
    İST/PENDİK
    Gönderi
    3,608

Esas

Alıntı Originally Posted by zakemaco Yazıyı Oku
    Bence bugün beklenen gün,bir sıcrama yapacak diye düşünüyorum.Tabiki sadece tahmin herhangi bir dayanağı yok,ama geç bile kaldı
    Teknikten anlamam ama hareket yapısı itibarı ile doğru tahmin etmişim

Duhul
    Mar 2012
    İkamet
    Antalya
    Gönderi
    336

Esas

Alıntı Originally Posted by kabuzer Yazıyı Oku
    Sagol varyak senin yazindan sonra almistim. Hareket devam edermi sence. Bundan sonraki Bekentin nedir.
    dikkat ederseniz 1,80-1,84 arasında hacim yogunlugu var...bunun nedeni 1,83 ten geçen 200 hünlük hareketli ortalama buranın üzerinde kapanış çok güzel olur ve yönünü 2 li rakamlara diker diye düşünüyorum... ama yinede dikkati elden bırakmamak gerekli tek kalemle tavan yapan bir hisse

Esas

Gene tısladı.
    nefesi yetmedi.
    Senin gibi kağıdın.................................

8. Esas

hadi be şeker göster kendini..6 aydır forumu okumaktan sıkıldım vallaha.Epey bi adam sirkeledin kimse kalmadı.Neyi bekliyorsun daha.

Sayfa 3/797 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •