Sayfa 3/381 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3046 madde; 17 - 24 arası.

Konu: PEGYO Pera GMYO

Esas

hısse basına kazanc 27 -0,022 -0,0365 0,0004 -0,0066
    Bozdur bozdur harca

Esas

İlahi komedy çok alem bir şirket. Kutman nü şirketi kuracağına bi mahalle bakkalına ortak olsaydı daha çok kazandırdı.

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

SPK nın bu şirketi bu fiatlarda baskı altında tutulmasına göz yummasını anlamıyorum..
    eğer batıyorsa gönder gözaltına akılları başına gelsin..
    ne rezil bir şirketsin ya.. PEGYO batman için hergün beddua ediyorum..
    denizliye gömülüp kalırsınız İNŞALLAH

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    İstanbul - Kuzey Ege
    Gönderi
    3,927

Esas

Alıntı Originally Posted by ermeda_ermida Yazıyı Oku
    Laguna hocam sağlığından şüphe eder oldum inatla teknik analiz paylaşıyorsun pegyo hakkında imtihan gibi dimi. Seni en çok zorlayan pegyo olmuştur sanırım. Bu arada bu birbirinden afili grafiklerinede bayılıyorum mubarek oya gibi işliyorsun rakamları çizgileri
    Allaha şükür sağlığımız yerinde dostum pegyo son periyotta gerçekten çok zorladı. bu zorlamanın nedenini geç olsa da bugünkü not arttırımıyla öğrenmiş olduk. spek emmiler not arttırımından haberdar oldukları için yöneldiler bankalara ve kendi kağıtlarında soykırıma gittiler. not arttırımı gelmiş adam halen 0,54 e baskı yapıyor. gerçekten komikler.. pegyonun yükseliş hareketleri yılbaşı ile nisan ayı arasında olduğu için mecbur beklemeye devam edeceğiz

Esas

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

*KARAKAS ATLANTIS BASKANI KARAKAS: HISSE DEGERIMIZI ARTIRIP ORTAKLARIMIZA PARA KAZANDIRAN BIR SIRKET OLMAK ISTIYORUZ

yatırmcısının arkasına geçmeyen elindekileri çalmayan şirketlerde var........................

7. Esas

600 konutun daha 200 ü yapılmış.konutbaşı 100 milyar kar olsa 200 konutta eder 20 trilyon.avm den para gelmiyor.konut karıda ancak finansal borçlara gider.bence avm satılmadıktan sonra bu kağıt 1 yıl daha doyurucu kara geçemez.

Esas

Sayfa 3/381 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •