Sayfa 2/550 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 4396 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MRGYO - Martı GYO A.Ş.

Esas

Uzmanlar, analistler bağırıyor; imkb= bankacılık sektörü diye. Biz ne yapıyoruz, görünürde kıdemli mütahitlik yapan bir firmanın hissesini alıp beklemekteyiz.ya arkadaş bir haber, bir gelişme , bir hareket, bir sinerji, vs. Nasıl bir şirket anlayamadım. Ya yalandanda olsa şu yerini dahi bilmediğim sarıgermede çalışma devam ediyor, şu narinparkta 3-5 kişi gelip evleri gördü ( 1-2 tanesi 100 tl kapora bıraktı) evleri alma şansları yüksek. Patron eminönünde bir arap kafilesiyle kapıçarşıda beraber dolaştı ve belkide yabancı ortaklığa kapı açtı. Yeni yapılacak metro hatları üstünde şirket 300 m2 8 daire imarlı arsa aldı.( 5 sene içinde %30 prim yapacak) ne bileyim işte bir haber mübarek insanlar. öldünüzmü, nerelerdesiniz.??? Harbiden ne yapmak istediklerini bir türlü anlayamadım ve öylece trene bakar gibi izlemeye devam ediyorum. Hayırlısı ama pek hayırlıya benzemiyor

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    Ordu, Turkey
    Gönderi
    249

Esas

endex rekor kırmış pehhhhh.

Esas

Alıntı Originally Posted by luton Yazıyı Oku
    Uzmanlar, analistler bağırıyor; imkb= bankacılık sektörü diye. Biz ne yapıyoruz, görünürde kıdemli mütahitlik yapan bir firmanın hissesini alıp beklemekteyiz.ya arkadaş bir haber, bir gelişme , bir hareket, bir sinerji, vs. Nasıl bir şirket anlayamadım. Ya yalandanda olsa şu yerini dahi bilmediğim sarıgermede çalışma devam ediyor, şu narinparkta 3-5 kişi gelip evleri gördü ( 1-2 tanesi 100 tl kapora bıraktı) evleri alma şansları yüksek. Patron eminönünde bir arap kafilesiyle kapıçarşıda beraber dolaştı ve belkide yabancı ortaklığa kapı açtı. Yeni yapılacak metro hatları üstünde şirket 300 m2 8 daire imarlı arsa aldı.( 5 sene içinde %30 prim yapacak) ne bileyim işte bir haber mübarek insanlar. öldünüzmü, nerelerdesiniz.??? Harbiden ne yapmak istediklerini bir türlü anlayamadım ve öylece trene bakar gibi izlemeye devam ediyorum. Hayırlısı ama pek hayırlıya benzemiyor
    O dediğiniz bankalara , değil şimdi yarı fiatına düşsün küçük yatırımcı da öyle girsin ; bak görün çok kısa sürede havadan sudan şeyleri bahane edip nominal fiatlara çakıverirler o yıkılmaz zannettiğiniz bankaları sonra bir on senede orada ağlarsınız.Çünki bu borsa şirketlerin ederlerine ve ekonomik gerçekliklere göre işlem yapılan serbest piyasanın hakim olduğu bir borsa değil , kumar borsası ve o kadar sığ ki büyük resmi görebilen (küçükler nereye kanalize olmuşsa tersine hareket ederler) tepedeki bir avuç azınlıktan başkası kazanamaz . En çok darbeyi de bunu hala fark edememiş olup olur olmaz yerden borsaya dalan küçük yatırımcı yer.

Esas

Sahipsiz bu tahta. Dönüp yüzüne Bakanı yok.

Esas

sizce yarın ne olur arkadaşlar

Esas

72500 endekste 0.52 Den satan arkadaşı merak ediyorum. Bedavamı almış acaba bu senetleri.

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    KAHRAMANMARAŞ
    Gönderi
    1,152

Esas

Patronun vicdanı ile cüzdanı arasına zincirlenmiş...Elbet bu zincirler kırılacak...

Esas

kıracak assagı dogru 0,50 lerın altına kayıp bekleyecegız lanet tahtayı...

Sayfa 2/550 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •