Sayfa 473/473 İlkİlk ... 373423463471472473
Arama sonucu : 3782 madde; 3,777 - 3,782 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by erdgass Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun bol kazançlar, bal alacak çiçeği biliyorsun aman dikkat et öyle kalın kalın alımlar yapıp tahta yapıcısını kızdırma aşağılara basabilir sonra..

Bu arada dolar gevşemeye devam ediyor önümüzdeki hafta 3.60 altı seviyeler görülürse burada ciddi bir toparlanma görebiliriz.
    Dolarda bu düşüş sürecek gibi görünüyor. Torunlar ilk çeyrekte torunlar center satışları ile deli kar yazabilir.👍🏻

Tahtacı korkmasın ben torunlara yıllardır girip çıkarım ama bu sefer tahtacıya sadık dost olmaya geldim.😊

İnce ince süper emeklilik için toplamaya devam.🤑

Esas

Dolar 3.62,,,,bunları da görecekmiydik.,,,Devletin,Foreksçilerin üstüne gitmesi iyi oldu.Kene gibi emiyorlardı,memleketi,
    döviz 1/100 kaldıraç oranı ile hoop bir aşağı bir yukarı oluyordu,,hani şimdi niye olmuyor.?
    Bu suretle,,güzide şirketlerimiz de rahatlayacak.

Esas

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Gyo'larda böyle potansiyeli olan şirket yok ama ne hikmetse bundada kimse yok. Torunlar bundan sonra minik minik ama sağlam adımlarlar gidebilir. En önemli virajı son çeyrekte vergi dairesine gönderdiği rakam ile kazasız geçmiş görünüyor. Viraj'dan sonra otobana çıktı 2017 nin girmesi ile. Konsolide bilançoda 800 milyon gibi bir rakam garanti gibi gördüm değerleme raporunda.

Hayırlısı dostum, fazla ses etmeyelim usul usul gitsin. Gizli hazinemizi kimse bilmesin.
    Mipaz da 80 lerde iken kimse yüzüne bile bakmıyordu,,,3-4 kişi vardık,,ne zaman 1.30 lara çıktı,,,adam sayısı çoğaldı,
    Ky böyle,,düşükken kimse bakmaz,ne zaman hisse yükselmiştir,hemen doluşurlar.

Esas

http://m.finansgundem.com/foto-haber...acak/1167902/1

Konutta vergi indirimi ve doların sert düşüşe başlaması ile torunlar için her şey pozitife dönmüş görünüyor.

Esas

Aziz ağa işler çok iyi demiş maşallah diyelim.👍🏻

http://m.sabah.com.tr/ekonomi/2017/0...-konut-satildi

Sayfa 473/473 İlkİlk ... 373423463471472473

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •