Sayfa 1/521 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 4168 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DOGUB Doğusan

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    artık burada....
    Gönderi
    19,773

Esas DOGUB Doğusan

yeni baslik ile devam
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Esas

ihaleye 1 saat kalana kadar süre var isteyen teminati yatırıp girebilir acele yok eski fiyatın üstünü görmeli bence (ytd)

Duhul
    Oct 2006
    İkamet
    BİST Pit Alanı
    Gönderi
    70,881
    Blog Yazıları
    92

Esas

Yeni başlık
    hayırlı olsun.

Esas

Şimdi düşünsenize türkiyenin not artışını bekliyoruz son viraja girdik feri sayımbaşladı doğusan da son teklif verme süresi birşey kalmadı istermediniz iki haber üst üste gelsin süper olur değil mı? Ama bu kağıda buralardan alıştı risk alınır mı? Adam yukarı çekip mal yediriyor gidişatta halen şartname alan yok gibi hava var biz hayal kurmaya devam edelim bakalım 2.. Rakamlara atarsa alacağım yoksa 15 kasıma kadar seyredeceğim spek kendisi alsın versîn

Esas

Alıntı Originally Posted by KARADENIZ Yazıyı Oku
    yeni baslik ile devam
    Neden yeni konu başlığı, eski gönderileri inceleme imkanımız oluyodu, şimdi herşey unutulmuş gibi?

6. Esas

günaydın değerli arkadaşlar
    15 ine kadar uçuş bekliyorum belki gerçekten uçuyorum ama artık bekle bekle usandım 12 iş gününde göklere çıkar inş. bu kağıt.
    ytd.

Esas

dogub değişik bir hisse,aşağı yukarı belli olmaz,teknik olarak dönüş sinyalleri veriyor gibi...bayramdan önce portföyö bir miktar eklemiştim,bakalım,herkese bol kazançlar...

Esas

Evet değişik hisse aşağıya döndü buralar bu hisse için yeni zirve yeri olduğuna inanıyorum 1,30 taşıdıklarını buralardan yediriyorlar spek bu sefer ihaleye girmeyeceğine göre aynı taktik tutmayacağına göre yukarıya gitmrdi için hangi neden kalıyor hele bu kadar teşvik yasası varken talep yoksa bu hisseden bu saaten sonra birşey olmaz şimdiye kadar fiyatı yukarı çekip beklenti yaratmaları gerekirdir diye düşünüyorum.belki devlet çıkıp der fabrikayı kapatıyurz artık bu kadar zararı devlet karşılamak istemiyor diye fabrika zarar yazıyor daha ne kadar hazine bu tip işletmelerin yükünü taşıyacak ki...film sonuna yaklaşıyoruz ben takip listemden çıkıyorum hissesi olanlara bol kazançlar dilerim

Sayfa 1/521 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •