Sayfa 3/129 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1029 madde; 17 - 24 arası.

Konu: RANLO - Ran Lojistik Hiz. AS

Esas

zarar diz boyu ne olacağınıda bilmiyoruz düzeleceğini bilsekte beklesek demekki tam batacağı zaman halka açılıp senetleri vatandaşa itelemişler gerçi bu saatten sonra bu fiyatlara satsak ne olur zaten battık bu kadar zararı zaten kabullenmişiz inşallah tahtası kapanmaz ytd

Duhul
    Jan 2006
    İkamet
    Sagalassos
    Gönderi
    1,124

Esas

Alıntı Originally Posted by karaoglan Yazıyı Oku
    zarar diz boyu ne olacağınıda bilmiyoruz düzeleceğini bilsekte beklesek demekki tam batacağı zaman halka açılıp senetleri vatandaşa itelemişler gerçi bu saatten sonra bu fiyatlara satsak ne olur zaten battık bu kadar zararı zaten kabullenmişiz inşallah tahtası kapanmaz ytd
    Her elim sata gittiğinde ben de bu tarz düşünüyorum.90dan satmayıp 80lerden hadi bilemedin 70lerden satmayıp 4..lardan satıp sonra pişman olmak var diyorum:ama satmadıkça düştüğünü ve de yüzde doksan düşeceğini biliyorum.Buyrun bugün yine ekside.Arsa gibi unutayım diyorum ama en kötü arsa gelecekte para eder bunun başna ne geleceği belli değil.Tam bir karın ağrısı malesef.Zamanında alttan alayım diye sattığım tüm büyük kuruluşlar aylardır sattığımın üzerindeler ve endeksin geldiği gün itibariyle çoğu yüzde 40 falan artıda..sahol,arclk,garan...Şu anda doğru yaptığım tek ama tek şey kaça düşerse düşsün bu ve buna benzer bir diğer kağıdımda yeni alım yapmamak.Daha 100 tl yatırmam bunlara.

Esas

sabır....

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    Kenya
    Gönderi
    3,650
    Blog Yazıları
    3

Esas

http://www.ekofinans.com/ran-lojisti...ti-h11586.html

bence çok güzel bir açıklama olmuş....

Esas

hımmm... ne olduysa artık bir tavan yapalım dedi patron galiba...

Esas

Arkadaşlar bu şerefsiz kağıdı alıpta patronun ekmeğine yağ sürmeyin. Nereye gider se gitsin. çok kişinin ahı var. Çok ocak battı. Ne halleri varsa görsünler.

Esas

alan çok olursa yine al aşağı yapacak adam işini biliyor. İzleyeni çok bakalım alanıda çokmu...

Esas

biraz daha gitsede zararın üçüne beşine bakmayıp verecem ytd

Sayfa 3/129 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •