Sayfa 1/12 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 89 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Serbest Enerji..√ ( Kapagen Jeneratörü )

Esas Serbest Enerji..√ ( Kapagen Jeneratörü )

Tariel Kapanadze Gürcü asıllı bir araştırmacı.. ARAŞTIRMACI diyorum dikkat.. BİLİM ADAMI demiyorum.!

Uzun bir süredir kendi ürettiği Elektrik Jeneratörü ile ilgili bir takım Video ve Dökümanlar dolaşıyor internette..

Hepsi bu kadar değil tabi.. bir çok Televizyon ve Basın Kuruluşunda kendisi ve icat ettiği söylenen "KAPAGEN Jenaratörü" ile ilgili haberler çıktı.. takip edenler olmuştur belki..

Bu haberlerin çıkmasından hemen sonra İnternette ve Serbest (Free) enerji forumlarında bir çok başka araştırmacınında Kapanadze'nin orjinal aletine benzeyen bir takım ilginç denemeler yaptığı Videolar hızla çoğaldı..

İlginç bişi ?? acaba yabancıların "FREE ENERGY" ve bizlerinde "BELEŞ ELEKTRİK" diyebileceğimiz şey mümkün mü ????

henüz anlayamadım konuyu. araştırıyorum.. bulabildiğim video linklerini ve dökümanları kısaca toparlayıp işin aslı astarı varmıdır diye bi sorgulama yapacağım kendimce.

Bu esnada Elektrik ve Elektronik konusunda bilgili değerli abilerinde şahsi düşüncelerini okumaya çalışacağım burada.. umarım yeterli katılım olur.. saygılarımla..

Önce biraz Video dosyası yayınlayayım ki "Tariel Kapanadze" ismini ve "Kapagen Jeneratörünü" ilk defa duyanlar birazcık bilgi sahibi olsun..

Video 01

Esas

Video 02

Esas

Video 03

Duhul
    Feb 2009
    İkamet
    Kocaeli
    Gönderi
    516

Esas

Alıntı Originally Posted by Soydan Yazıyı Oku
    Tariel Kapanadze Gürcü asıllı bir araştırmacı.. ARAŞTIRMACI diyorum dikkat.. BİLİM ADAMI demiyorum.!

Uzun bir süredir kendi ürettiği Elektrik Jeneratörü ile ilgili bir takım Video ve Dökümanlar dolaşıyor internette..

Hepsi bu kadar değil tabi.. bir çok Televizyon ve Basın Kuruluşunda kendisi ve icat ettiği söylenen "KAPAGEN Jenaratörü" ile ilgili haberler çıktı.. takip edenler olmuştur belki..

Bu haberlerin çıkmasından hemen sonra İnternette ve Serbest (Free) enerji forumlarında bir çok başka araştırmacınında Kapanadze'nin orjinal aletine benzeyen bir takım ilginç denemeler yaptığı Videolar hızla çoğaldı..

İlginç bişi ?? acaba yabancıların "FREE ENERGY" ve bizlerinde "BELEŞ ELEKTRİK" diyebileceğimiz şey mümkün mü ????

henüz anlayamadım konuyu. araştırıyorum.. bulabildiğim video linklerini ve dökümanları kısaca toparlayıp işin aslı astarı varmıdır diye bi sorgulama yapacağım kendimce.

Bu esnada Elektrik ve Elektronik konusunda bilgili değerli abilerinde şahsi düşüncelerini okumaya çalışacağım burada.. umarım yeterli katılım olur.. saygılarımla..

Önce biraz Video dosyası yayınlayayım ki "Tariel Kapanadze" ismini ve "Kapagen Jeneratörünü" ilk defa duyanlar birazcık bilgi sahibi olsun..

Video 01

Soydan abi bunu sadece 9v luk pille mi yapıyorlar.onu anlayamadım.

Esas

Alıntı Originally Posted by kahraman1285 Yazıyı Oku
    Soydan abi bunu sadece 9v luk pille mi yapıyorlar.onu anlayamadım.
    valla aynen öyle.. inanması sor ama ben daha bir sürü videosunu izledim Kapanadzenin..

9 Voltluk Pil kullanarak sisteme START veriyor.. (Sistem dediğim şey ; O şeffaf pleksi kutunun içindeki Tesla Bobini ve birkaç basit elektrik devresi.. )

Diğer Videolarında teknik ölçümleri ve sonuçları gösteren bazı bilgilerde var.. Sistem sadece 0.3 amper çekiyor ve sonrasında kendi içinde Nükleik rezonansmıdır nedir ? (anlayamadım daha) ona başlıyor ve ondan sonrada beleş elektrik üretiyor.. Zaten dikkat etti iseniz bir süre sonra pili de devreden çıkarıyor ama sistem çalışmaya devam ediyor hala..

RUS Enerji Forumlarındaki bütün elemanlar bu işin sırrını çözmek için çalışmaya başlamışlar çoktan.. hepsi kendi sistemini (yani kendi beleş elektrik jeneratörünü) yapmaya çalışıyor...

Tariel Kapanadze olayı kesinlikle bir aldatmaca veya üçkağıt değil.. Adam her türlü inceleme ve gözlemleme için ılımlı tavır sergiliyor.. Ama ilgi görmemesi çok ilginç ?? birilerinin işine mi gelmiyor bu buluş acaba diye düşünmeden edemiyor insan..

Esas

Şu ana kadar Kapanadze'nin aletine benzeyen en yakın aleti Jean Louis Naudin isimli bir Fransız yapmış görünüyor.. >> http://jnaudin.free.fr/kapagen/

Aşağıdaki J.L.Naudin'in şu anda çalışan en son versiyona ait Kapagen devre şeması.. kendi sitesinde konu ile ilgili çalışma ve araştırmalarını ve test sonuçlarına ait Video ve Ölçüm raprolarını ücretsiz olarak paylaşıyor zaten..

Free Energy diyerek bahsedilen şeyin İnsanlığın hizmetine sunulması için bir kaç adım kaldı sadece..

İnternet dediğimiz şey var olmadan önce bu tür teknik bilgiler, çalışmalar ve araştrımalar sadece hükümetlerin kontrolündeki özel laboratuarlarda gerçekleştirilirdi.. Olayı bilen adam sayısı sadece yakın çevre ile sınırlı kalırdı.. Bilgi insanlardan gizlenir ve Gücün Kontrolünü kaybetmemek adına insanlara gerçekler açıklanmazdı.. "Ömrün boyunca boşu boşuna elektrik faturası ödedin bilader, nasıl geçirdik ama.." denmezdi..

Ama şimdi işler değişiyor.. Artık internet var.. Birileri tarafından saklanan teknik sırlar ortaya çıktıkça Petrolün ve Petrol Fiyatları üzerinden dünyaya hükmedenlerin krallığı bitecek elbette..

Esas

Şimdi Kapanadze Jeneratörü (kısaca kapagen) ile ilgili en çok hoşuma giden Video dosyasını paylaşım..

Bu Video dosyasını neden çok beğendim ?? Mutlaka İzleyin ve siz karar verin..

Duhul
    Nov 2009
    İkamet
    GİRESUN
    Gönderi
    320

Esas

milyar dolarlık projelerde atom çekirdekleri patlatılıp deney yapıyor adamlar, bu biraz asparagas kalmış

Sayfa 1/12 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •