Sayfa 709/709 İlkİlk ... 209609659699707708709
Arama sonucu : 5670 madde; 5,665 - 5,670 arası.

Konu: TIRE-Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj San.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by sabırlı--- Yazıyı Oku
    mondi şu ana kadar hangi bağlı bulunduğu borsadan çıktı bana bir örnek verirmisiniz ? deyin ki bana mondi şurda işlem görüyordu ve kottan çıktı ? bu yazınızı bir örnekle temellendirirmisiniz ? temellendiremezsiniz çünkü öyle birşey yok . ve olamaz da ...

kusura bakmayın beyefendi ama şu an siz forumdaki yatırımcıları manipüle ediyorsunuz . elinizde büyük ihtimalle yüksek fiyattan almış olduğunuz hisseler var ve buradaki yatırımcıları manipüle ederek korkutarak elindeki malları sattırıp tahta yapıcı lotları topladı sizin elinizde kalan hisselerin prim yapacağını veya yatırımcı elindeki lotları verince tirenin spekülatörü tahtayı kaldırıp sizde zarar etmeden çıkacağınızı zannediyorsanız lütfen bunu yapmayın çünkü öyle birşey asla olmayacak. yada tire tahtasının bizzat tahta yapıcısısınız ki böyle saçma sapan yok mondi kendi hissesini topluyor kottan çıkacak yok daha öncede böyle yaptı ( nerde yaptı kardeşim deki mondi şu borsada kote oluyordu seneler içinde kendi hisselerini topladı ve kottan çıktı ? ) diyerek buradaki yatırımcıyı zaten senelerdir süründürmüşler . ama lotları toplayamamışlar şimdi bu şekilde insanları korkutarak lotları almaya çalışıyorlar

ben çok köylü kurnazları gördüm bu piyasanın içinde .

yatırımcı kardeşlerimden de ricam bu tip aslı astarı olmayan yorumlara ve haberlere asla inanmayın . asla .

mondi nin fiyatı 10 senedir yataymış kendi hisselerini topluyormuş kottan çıkacakmışta çağrı fiyatı ne olacakmış . şu yazıya bakın tamamen ve tamamen manipülatif bir yazı . böyle birşey olabilir mi ya
    Arkadaş ne alakası var.. Hemen etiketliyorsun. Manipülatifmiş de... Mondi hangi ülkeye ait..? Pazarına girdiği ülkeler de böyle yaptığına dair bir yazı okudum. Ve bunu dile getirdim.Elbette Tire Kutsan da nasıl bir politika izler bilemeyiz. Kağıdını aldığın şirketi iyi araştırman için tamamen iyi niyetle yazdığım bir not. Altına da not düştüm arkadaş, kendi düşüncelerim ve hayallerim diyerek. Neyse polemiğe girmek istemiyorum. Bol kazançlar..

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Esas

bu forumda da birdaha asla yazı yazmayacağım .

burası çok tehlikleli bir yer

ben selam verdim aranıza katıldım uzun vadeli bi yatırımcıyım yazıyorum bana mondi kottan çıkacakmış yazıyorlar . ne demek bu ? ne anlam ifade ediyor bu ? böyle birşey olabilir mi ya ?

eğer stoplos kullanmıyorsan iş zıvanadan çıktıysa zararın yüzde 15 yüzde 20 olduysa satma zaten kardeşim malını .. papaz gibi tut verme yüzde 20 ve üstü zararla mal mı verilir allah askına ? nerden almıs olursan ol kagıtta nereye dusmus olursa olsun satmadıkça zarar etmezsin ... sabırla bekle nasıl olsa aldığın yere birgün gelir o fiyat . hem o kadar zararla lotlarını satsan baska bı yerden telafı mı edersın sanıyorsun veya o zararını karsılamak ıcın ne kadar extra süre daha calısman gerekıyor ? yap hesabını ve otur aşağı . böyle saçma sapan yorumlarda itina edip korkup sakın zararını realize etme ....

yine yazıyorum fiyat yüzde 5 aşa geldiğinde vermiyorsan malı fiyat yüzde 20 ve üstü aşağı geldiğinde zateb verme . sabırla bekle . bu işler böyle ..

tire şu an 1 liraya çeksin 2 yıl orda gezinsin yada 2 liraya çeksin orda gezinsin benım ıcın kıymetı yok cunku ben tireye uzun yatırdım paramı .. sen kısa yatırdıysan stoplos kulan . kullanmmadıysan bekle ....

bi dahada bu foruma asla yazı yazmam muhatap olmam açıp bakmam ....... burası neymiş böyle yaaa . bu site yöneticileri manipülatif yazıları nasıl silmezler ? böyle birşey olabilir mi allah aşkına .

söylediklerim beni bağlar yatırım tavsiyesi kapsamında asla değildir

kalın sağlıcakla

3. Esas

Yahu ne değişik insanlar var yahut tek insan var ama çoğaltılmış... Komedi dükkanı resmen.

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.

4. Esas

Bilanço göndermemek için yemin etti sanırım😄

Duhul
    Feb 2008
    İkamet
    TÜRKİYE
    Gönderi
    2,107

6. Esas

bu tire tarihinde hiç kar etmemiş herhalde

Sayfa 709/709 İlkİlk ... 209609659699707708709