Sayfa 1/709 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 5670 madde; 1 - 8 arası.

Konu: TIRE-Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj San.

Esas TIRE-Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj San.

Yeni başlık hayırlı olsun.

Not: Sürekli olarak hakaret eden bir takım kendini bilmezler nedeniyle bu topik buraya alınmıştır. Bu kişiler şu an adli takibat sürecinde olup IP adresleri yetklili mercilere teslim edilmiştir. Forumu okuyan siz değerli üyeler ve okuyucular için başlığın moderasyona alınması elbette hoş değil ancak bunu engellemek de yine sizin elinizde. Küfür ve hakaret içeren yazıların sağ alt köşesinde yer alan yönetime bildir butonuna sadece bir kere basarak bu tür yazıların kanunu harekete geçirmeden önce engelletir ve diğer başlıklarda olduğu gibi Tire başlığının da serbestçe yazılıp çizilebilen bir başlık olmasını sağlayabilirdiniz. Neyse her işte bir hayır vardır, böylece en azından bu başlığın takipçiler artık daha dikkatli olacaktır diye düşüneceğiz.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esas

valla çok üzüldüm ne oldu kim ne yazdı :S çok sinir bir hisse yıllardır buradayız bazen gerilinebiliniyor ama yeri burası olmamalı umarım en kısa zamanda hisse de topikte değerini bulur...

Esas

küfür, hakaret vb. şeyler muhakkak ki hoş şeyler değil, fakat TİRE 'de uzun süre yaşananlar sonrası ise pek de haksız sayılmazlar, öyle ya yaşanan hergün bir tecrübe ve başına gelmeyen bir şey bilmezmiş...

Esas

OOOOOOOOOOOOo bi de öğretmen okuyup onayladıktan sonra isterse yayınlayacakmış.Sitede Faşizme geçildi de benim mi haberim olmadı?

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    artık burada....
    Gönderi
    19,773

Esas

Alıntı Originally Posted by tayfa61 Yazıyı Oku
    OOOOOOOOOOOOo bi de öğretmen okuyup onayladıktan sonra isterse yayınlayacakmış.Sitede Faşizme geçildi de benim mi haberim olmadı?
    Size demokrasinin 100% uygulandigi yerlerde demokratik demokratik yazilar yazmaniz dilegiyle...
    - Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Esas

Tirenin işi zor en son 2009da 2.50lerde görmüştük oradaiken pahalı olduğunu düşünüyordum hala öyle halka açıklık oranı çok yüksek bıyıklı yabancılar malın tamamını toplamadan hiç birşey olamaz gel gitle %5 10 anca verir gibi görüntü var

7. Esas

sayın dany.osman enyakın zamanda inşallah

Duhul
    Sep 2008
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,125

Esas

yillardir, tirenin her arsivlenisi sonrasi ilk mesaji ben atardim, bu sefer yetisemedim,
    neyse hisse gozalti pazarina dusecegine, forumdaki sayfamiz moderasyonlu bolume dussun
    acik soylemek gerekirse 2009 senesinden beri tire topiginde hisseyi tasiyanlar veyahut almak isteyenler için faydali olabilecek tek bir temel analize yada teknik analize dayanan akliselim bir mesaj yoktu. sadece kendi hatamizin bedelini odediğimizi farketmeyen arkadaslarin aglamalari ve lanet okumalari vardi. dolayisiyla topigin ortadan kaldirilmasiyla kaybettiğimiz bir "bilgi" yoktur. bu hisseyi tasiyarak kaybettiğimiz parayi belki geri kazanabiliriz fakat zamani asla geri kazanamayacagiz. bu sekilde enazindan artik yeni yazi yazilmis mi diyerek girdigimiz sayfadaki sacmasapan mesajlari gorup zaman kaybetmeyecegiz.

herkese iyigeceler...

Sayfa 1/709 1231151101501 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •