Arama sonucu : 7 madde; 1 - 7 arası.

Konu: Jawa Matriks Trader sayfa kayıt ve orjinal sayfaların açılmama sorunu?

Esas Jawa Matriks Trader sayfa kayıt ve orjinal sayfaların açılmama sorunu?

Arkadaşlar Jawa matriks derinlikli ekranım var bu gün bir sorunla karşılaştım! kaydettiğim sayfalarımı ve Jawa'nın kendi orjinal sayfalarını butonuna bastığım halde açılmıyor sayfam aktif ancak farklı sayfa kaydetemiyor ve sayfaları açamıyorum?
    Bu konuda bilgisi olan arkadaşım yardımcı olursa sevinirim(başka bir bilgisayarda açtığımda herşey normal ve çalışıyor)

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    8,588

Esas

Bugün matrikste sorun var herhalde.Ben de 5.kademeyi açmıyor.

3. Esas

Hayirli aksamlar arkadaslar,
    Matriks programinin deneme surumu cok hosuma gitti ama su anda gold paketini odemeye imkanim yok. Acaba gold ile Web Ürünleri Tüm (Full) Paket Aboneliği kullananlar varsa, bazi tavsiyelerde bulunabilirler mi? Biliyorum ki bircok ozellik full pakette yok ismi ne kadar full olsada (http://www.matriks.web.tr/karsilastirma.aspx) Borsaya yeni ilgi duyan bir kisi icin, ve tekniz analiz isine merak salmis biri icin,full paket faydali olur mu?
    Ilginiz icin tesekkkurler.
    Not: Yeni konu acamadigim icin, bu konuya yazmak zorunda kaldim, kusura bakmayin.

Esas

Alıntı Originally Posted by DOLUBARDAK Yazıyı Oku
    Matriks programinin deneme surumu cok hosuma gitti ama su anda gold paketini odemeye imkanim yok. Acaba gold ile Web Ürünleri Tüm (Full) Paket Aboneliği kullananlar varsa, bazi tavsiyelerde bulunabilirler mi? Biliyorum ki bircok ozellik full pakette yok ismi ne kadar full olsada (http://www.matriks.web.tr/karsilastirma.aspx) Borsaya yeni ilgi duyan bir kisi icin, ve tekniz analiz isine merak salmis biri icin,full paket faydali olur mu?
    Not: Yeni konu acamadigim icin, bu konuya yazmak zorunda kaldim, kusura bakmayin.
    Çok gecikmeli bir cevap olacak ama biri görür işi görülür diye yazayım:
    İkisini ve webfx plus u da denemiş olarak konuşuyorum java ile çalışanların hepsi hikaye.
    Java olanlarda yaptığınız analizi kayıt imkanı bile yok. İndikatör desen javalarda 10'u geçmez, kendi indikatörünü yapamazsın, javamatrikste trend bile renklendiremezsin vs. vs.
    Teknik analiz yapmak isteyen gold+yüzeysel plus alsa yeter. Hatta üstüne 5 lira daha verilirse aracı kurum dağılımı da alınır üstüne 5 kurum alış satışlardan da birşeyler çıkarılma şansı olabilir.
    Ucuza bulunursa foreks fx plusta aynı şekilde iş görecektir ama onu deneyemedim.
    Saygılarımla.

Esas

Alıntı Originally Posted by tkaragoz Yazıyı Oku
    Çok gecikmeli bir cevap olacak ama biri görür işi görülür diye yazayım:
    İkisini ve webfx plus u da denemiş olarak konuşuyorum java ile çalışanların hepsi hikaye.
    Java olanlarda yaptığınız analizi kayıt imkanı bile yok. İndikatör desen javalarda 10'u geçmez, kendi indikatörünü yapamazsın, javamatrikste trend bile renklendiremezsin vs. vs.
    Teknik analiz yapmak isteyen gold+yüzeysel plus alsa yeter. Hatta üstüne 5 lira daha verilirse aracı kurum dağılımı da alınır üstüne 5 kurum alış satışlardan da birşeyler çıkarılma şansı olabilir.
    Ucuza bulunursa foreks fx plusta aynı şekilde iş görecektir ama onu deneyemedim.
    Saygılarımla.
    söylediklerinizin hepsi doğru fakat şu aklınızda yanlış kalmış.yaptığımız analizi kaydedebiliyoruz.ama dediğiniz şu ise;ayrı ekran resmi olarak jpeg olarak dışa aktarım.evet o yapılmıyor.

Esas

Alıntı Originally Posted by DOLUBARDAK Yazıyı Oku
    derinlik olmadan kabak matriks gold gayet iyi.trend destek köstek çizimi gold da çok daha kolay.

Esas

Alıntı Originally Posted by 50promil Yazıyı Oku
    söylediklerinizin hepsi doğru fakat şu aklınızda yanlış kalmış.yaptığımız analizi kaydedebiliyoruz.ama dediğiniz şu ise;ayrı ekran resmi olarak jpeg olarak dışa aktarım.evet o yapılmıyor.
    Ben grafik olarak kaydedip geri çağırmayı bulamamıştım. Belki de vardır. Düzeltmiş olayım onu.
    JPG ile almak için programın desteklemesine gerek yok printscreen ile görüntüyü alırız sonra painte yapıştır deyip keser biçer kaydederiz.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •